بعدی
بعدیبازگشت
بعدیبازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. اسلام (2)
  4. نظام اخلاقی اسلام (1-2)
  5. مهارت های طلبگی - جلد شانزدهم: الفبای مقاله نویسی
  • مهارت های طلبگی - جلد شانزدهم: الفبای مقاله نویسی

مهارت های طلبگی - جلد شانزدهم: الفبای مقاله نویسی

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 4650610003022
7,000 6,300 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

انتقال تجربه های صحیح و مفید بزرگان علم و استوانه های اخلاق و تربیت به نسل نو طلبه، با استفاده از راهکار جدید و در قالب کتاب های مهارتی، محور حرکت گروه سنت های حوزوی مرکز پژوهش های جوان وابسته به پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی بوده است. مجموعه مهارت های طلبگی تلاشی در این راستا است. شانزدهمین جلد از این مجموعه ارزشمند عنوان "الفبای مقاله نویسی" را به خود اختصاص داده است.

عناوین این مجموعه بیست جلدی در یک طبقه بندی به فردی، خانوادگی و اجتماعی تقسیم شده است و در طبقه بندی ثانوی، ذیل موضوعات فردی، به مباحث علمی، اخلاقی و تبلیغی پرداخته می شود. "الفبای مقاله نویسی" دفتری از فصل علمی این مجموعه است.

در الفبای مقاله نویسی تلاش شده است در سه فصل، با زبانی ساده، در حد مجال و توان، گام به گام، بنیادهای یک مقاله علمی از مسئله یابی تا مسئله پردازی و ساختاردهی نهایی، بررسی و الگودهی شود.

مقاله به نوشتاری کوتاه از یک تا سی صفحه گفته می شود که نویسنده با پیروی از ساختاری منطقی و شیوه های روشن، دیدگاه ها، یافته ها و تجربه های ذهنی و عینی خود را درباره یک موضوع به بحث می گذارد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
محصولات مرتبط