فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

گزیده پس از غروب: تحلیل رخدادهای پس از رحلت پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم تا پایان عصر سومین زمامدارناشر کتاب : دفتر نشر معارف
نوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1393
شمارگان: 2000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 192
وزن(گرم): 248
تاریخ ثبت: شنبه 22 آبان 1395
تاریخ ویرایش: چهارشنبه 26 آبان 1395
کد : 46807
تعداد بازدید: 186
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

70000 ریال
63000 ریال
معرفی کتاب
موضوع اثر حاضر بررسی شخصیت و احوال ابوبکر و عمر و عثمان و تحلیل اقدامات خلفای سه ‏گانه و حوادث دوران آنها و موضع گیری‏ های امام علی (ع) در برابر آنان می ‏باشد.
نویسنده ضمن تبیین اوضاع سیاسی و اجتماعی اسلام پس از رحلت پیامبر (ص)، به تشکیل شورای سقیفه برای انتخاب خلیفه و پیامدهای آن اشاره می‏کند و مسئله جانشینی علی (ع) و اختلاف امت اسلامی را در این زمینه مورد بررسی قرار می‏دهد.
وی در این راستا به تجزیه و تحلیل واقعه غدیر و انگیزه ‏های انحراف افکار عمومی از مسئله امامت علی (ع) می ‏پردازد.
نویسنده علت صبر امام علی (ع) در قبال مسئله خلافت خلفا را هراس از تفرقه، در امان ماندن از حسد، غلبه افکار جاهلی و نداشتن یاور می ‏داند.
وی ضمن شناسایی شخصیت و افکار ابوبکر و عمر و عثمان و بررسی اعمال خلاف اسلام آنها، موضع‏ گیری سیاسی علی (ع) را در مقابل آنان تبیین می ‏نماید.


مولف
یوسف غلامی
استاد یوسف غلامی در سال ۱۳۳۹ در شهر آبادان دیده به جهان گشود. دورۀ تحصیل را تا پایان دبیرستان در رشتۀ ریاضی فیزیک در همان شهر به پایان رساند و سپس به مدت ۱۲ سال به فراگیری علوم الهیات مشغول شد.سپس مدت ۸ سال به مطالعات جامعه شناسی و روان شناسی پرداخت و هم زمان به کار ویرایش و ارزیابی آثار مشغول شد و توانست بیش از دو هزار کتاب یا مقاله را ویرایش و ارزیابی کند. از این نویسنده تا کنون ۱۴ اثر به چاپ رسیده که برخی در زمرۀ کتاب های برگزیده یا پر فروش ترین کتاب ها در زمینۀ مسایل خانواده یا کتاب کمک آموزشی …
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!