فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

دانشنامه جهانی شدن - جلد دومزیر نظر: جورج ریترز
نوع جلد: جلد سخت
قطع: وزیری
سال نشر: 1395
شمارگان: 1000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 1004
وزن(گرم): 1630
تاریخ ثبت: شنبه 29 آبان 1395
تاریخ ویرایش: سه‌شنبه 2 آذر 1395
کد : 47024
تعداد بازدید: 35
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

معرفی کتاب
«دانشنامه جهانی شدن» به کوشش جرج ریتزر و به ترجمه نوراله مرادی و محبوبه مهاجر عنوان کتاب جدیدی است که منتشر شده است. نسخه انگلیسی این دانشنامه مشتمل بر پنج جلد است اما ترجمه فارسی آن در سه جلد کتاب گردآوری شده است.
در این دانشنامه تمامی مداخل مرتبط با جهانی شدن از سوی پژوهشگران و محققان در سراسر جهان گردآوری و در این دانشنامه ارائه شده است.
این کتاب دانشنامه ای است تخصصی، حاوی بیش از ششصد مدخل مفهومی در زمینه (جهانی شدن) که به همت 421 دانشمند متخصص از سراسر جهان تالیف شده است. پرفسور جورج ریترز، سرویراستار این اثر، استاد برجسته امریکایی است که کتاب ها و مقالات متعددی از او منتشر شده و در زمینه (جهانی شدن) یکی از افراد صاحب نام است، تا آنجا که پاره ای از اصطلاحات در حوزه ی جهانی شدن را او برای نخستین بار مطرح کرده است.زیر نظر
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!