فراخوانی فراخوانی ...

آداب الصلوة = آداب نماز

مولف : سید روح الله موسوی خمینی

ناشر کتاب : موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره)

تعداد صفحات : 426

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: 9810003022
400,000 360,000 ریال
افزودن به سبد سفارش

گزیده کتاب

کتاب آداب الصلوة (آداب نماز) که تاریخ ختم نگارش آن در تاریخ شنبه دوم ربیع الثانی 1361 هجری قمری ( 30 فروردین 1321 هجری شمسی ) است، بیان تفضیلی آداب قلبی و اسرار معنوی نماز به قلم حضرت امام خمینی (ره) است. سه سال پیش از تالیف این کتاب، در یکی از تصانیف گرانقدر حضرت امام (ره) به نام سرالصلوة همین معانی به طور موجز و به زبان خواص اهل عرفان به نگارش درآمده بود، لکن آن حضرت به این منظور که عده بیشتری از مطالب آن کتاب فایده برند به تالیف کتاب آداب الصلوة به زبانی ساده تر پرداختند. امام عزیز(ره) در آغاز کتاب فرموده اند : "پیش از این رساله ای فراهم آوردم که به قدر میسور از اسرار صلوة در آن گنجانیدم. و چون آن را با حال عامه تناسبی نیست، در نظر گرفتم که سطری از آداب قلبیه این معراج روحانی را در سلک تحریر درآورم، شاید برادران ایمانی را از آن تذکری و قلب قاسی خود را تاثری حاصل آید."
در این کتاب، تفسیر سورههای حمد و توحید و قدر به گونهای عرفانی و نسبتا مفصل آمده است. امام خمینی - رضوانالله علیه - در این تالیف به تعلیقه فصوص و مصباحالهدایة خود ارجاع داده و از مرحوم آقای شاه آبادی یاد و مطلب نقل میکنند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
محصولات مرتبط
اخبار مرتبط