فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

صحیفه علویه: گزیده ای از ادعیه امیرالمومنین امام علی (علیه السلام)نوع جلد: جلد سخت
قطع: پالتویی
زبان کتاب: فارسی - عربی
سال نشر: 1395
شمارگان: 5500
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 180
وزن(گرم): 211
تاریخ ثبت: دوشنبه 25 بهمن 1395
تاریخ ویرایش: سه‌شنبه 26 بهمن 1395
کد : 51137
تعداد بازدید: 97
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

150000 ریال
135000 ریال
معرفی کتاب
این کتاب ارزشمند مشتمل بر دو جلد بوده و اکثر ادعیه و مناجات های روایت شده از امیرالمومنین امام علی (ع) در آن گرد آمده است. جلد اول این کتاب تحت عنوان (صحیفه علویه اولی) توسط عبدالله بن صالح سماهیجی (ره) در اوایل قرن دوازدهم هجری قمری تدوین و جلد دوم نیز تحت عنوان (صحیفه علویه ثانیة) توسط میرزا حسین نوری طبرسی (ره) در قرن چهاردهم هجری قمری تدوین شده است.

بخش اول کتاب شامل ادعیه ای می باشد که به اتصال انسان با منبع امن در موقعیتی خاص منجر شده و در بخش دوم ادعیه ای گرد آمده اند که توجه انسان را در مواجهه با نیازهای خود به رافع نیاز معطوف داشته و نحوه عرضه آن نیاز را به درگاه بی نیاز تعلیم می دهد.
بخش سوم کتاب نیز دربردارنده ادعیه عمومی بوده که می توانند گستره این اتصال را به سراسر زندگی انسان توسعه دهند.

نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!