فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

اعلام الشیعة (دوره سه جلدی)نوع جلد: جلد سخت
قطع: وزیری
زبان کتاب: عربی
سال نشر: 1388
شمارگان: 1000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 1714
وزن(گرم): 3022
تاریخ ثبت: پنج‌شنبه 5 اسفند 1395
تاریخ ویرایش: سه‌شنبه 24 اسفند 1395
کد : 51550
تعداد بازدید: 2202
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

300000 ریال
معرفی کتاب
کتابی در زمینه رجال و تراجم علمای شیعه با نام اعلام الشیعة تألیف جناب آقای دکتر شیخ جعفر مهاجر حفظه الله از منشورات «دارالمؤرخ العربی» در بیروت به سال 1431ق و در سه جلد به طبع رسیده که شامل شرح حال مختصر بسیاری از علما و ادبای شیعه می باشد و پیداست که مؤلف در جمع آوری این سرگذشت نامه ها بسیار تلاش کرده است. از ویژگی این کتاب منابع و مآخذی است که مؤلف پس از هر شرح حال آورده است، لذا مراجعه کننده می تواند برای تفاصیل بیشتر به این منابع رجوع کند.

تحقیق و نگارش در این زمینه نیاز به دقّت علمی و حوصلة فراوان و تتبّع دقیق دارد که مبادا ناخواسته و غافلانه، اشتباهی روی دهد و بر اشتباهات و اغلاط تراجم موجود بیفزاید. نویسنده در این عرصه خود را میان انبوهی از سرگذشت نامه ها و شخصیت های علمی می بیند که تدوین این همه معلومات نیاز به اراده قوی و احاطه فکری به آثار و تواریخ قدما دارد.

محصولات مرتبط

نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!