فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

کتاب شناسی توصیفی فلسفه نفسنوع جلد: جلد نرم
قطع: وزیری
سال نشر: 1389
شمارگان: 1400
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 380
وزن(گرم): 565
تاریخ ثبت: شنبه 7 اسفند 1395
تاریخ ویرایش: یکشنبه 8 اسفند 1395
کد : 51572
تعداد بازدید: 59
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

60000 ریال
معرفی کتاب
در این کتاب، آثار مربوط به فلسفه نفس در گستره تمدن اسلامی (کتاب ها، رساله ها، مقالات، پایان نامه ها و نسخه های خطی) که به صورت مستقل و یا به طور ضمنی به مسئله نفس پرداخته اند، معرفی و توصیف شده است. پژوهشکده فلسفه و کلام اسلامی به دلیل اهمیت نفس و مسئله خودشناسی، چند سالی است که کلان طرح (( رابطه نفس و بدن )) را در دستور کار جدی خود قرار داده و چندین طرح را در این زمینه در دست پژوهش و تدوین دارد. کتاب شناسی توصیفی فلسفه نفس یکی از کارهای مقدماتی مرتبط با این کلان طرح است.بخش های اصلی این کتاب عبارتند از:
فصل اول: گزارش های توصیفی ـ تفصیلی
فصل دوم: گزارش های توصیفی ـ اجمالی
فصل سوم: مقاله ها
فصل چهارم: پایان نامه ها
فصل پنجم: نسخه های خطی


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!