فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

ترجمه احتجاج علی اهل اللجاج - جلد دومناشر کتاب : نوید ظهور
نوع جلد: جلد سخت
قطع: وزیری
زبان کتاب: فارسی - عربی
سال نشر: 1392
شمارگان: 1000
چاپ جاری: 2
تعداد صفحات: 691
وزن(گرم): 1141
تاریخ ثبت: یکشنبه 8 اسفند 1395
تاریخ ویرایش: دوشنبه 9 اسفند 1395
کد : 51625
تعداد بازدید: 77
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

معرفی کتاب
کتاب حاضر ترجمه ساده و روان از کتاب شریف الاحتجاج علی اهل اللجاج تالیف فقیه وارسته ابو منصور احمدبن ابیطالب طبرسی از علمای قرن ششم هجری می باشد. این بزرگوار از مفاخر دانشمندان امامیه بوده و شخصیت او از آثار متعدد بر جای مانده آشکار است.

این کتاب حاوی بخش های گوناگون از احتجاجات چهارده معصوم علیهم السلام می باشد.. مولف گرانقدر ضمن اشاره به عقاید حقه به بیان معصومین ، شیوه بحث با مخالفین را گوشزد می کند و در پی تعلیم روش صحیح احتجاج و جدال احسن می باشد.

ناشر کتابنظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!