فراخوانی فراخوانی ...

یاران موافق: خاطرات آیت الله سید مرتضی مستجابی

تاریخ شفاهی / به همراه لوح فشرده

گردآورنده کتاب : حمید قزوینی

ویراستار : محمدعلی یساقی

ناشر کتاب : موسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر

سال نشر : 1395

تعداد صفحات : 426

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: 10003022
280,000 266,000 ریال
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب در بخش مصاحبه با آیت الله مستجابی شامل «تولد، خانواده و اولین هجرت»، «خاندان صدر»، «ورود به سلک روحانیت»، «مبارزات سیاسی»، «امام موسی صدر» و «سجادۀ شعر» است که خاطرات و نکات مهم و متفاوتی را دربارهٔ امام موسی صدر بیان می کند.

شرح مختصری از زندگینامه افرادی که اسامی آنها در متن کتاب آمده، اسناد و تصاویر، نامه های مبادله شده بین امام صدر و آیت الله مستجابی و متن سخنان حجت الاسلام والمسلمین عبدالامیر قبلان (سرپرست هیات اعزامی امام صدر به ایران) از جمله بخش های دیگر این کتاب است.

آیت الله سید مرتضی مستجاب الدعواتی معروف به مستجابی یکی از برجستگان خاندان صدر و از دوستان نزدیک امام موسی صدر و چهره ای شناخته شده در میان رجال معاصر اصفهان است. او و امام موسی صدر از سال های نخست جوانی، علاوه بر پیوند خویشاوندی رابطه ای سرشار از دوستی و صمیمیت با هم داشته اند که بخش هایی از این رابطه در کتاب «یاران موافق» منعکس شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
محصولات مرتبط