فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

چشم انداز دانش سیاسی در ایران - جلد اول: مجموعه مقالاتگردآورنده کتاب: رضا عیسی نیا
نوع جلد: جلد نرم
قطع: وزیری
سال نشر: 1392
شمارگان: 1400
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 447
وزن(گرم): 661
تاریخ ثبت: شنبه 21 اسفند 1395
تاریخ ویرایش: سه‌شنبه 24 اسفند 1395
کد : 51878
تعداد بازدید: 67
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

230000 ریال
معرفی کتاب
کتاب «چشم انداز دانش سیاسی در ایران » بررسی و تحلیل وضعیت کنونی دانش سیاسی در ایران به یکی از دغدغه های محافل علمی کشورمان تبدیل شده است. این دانش که عمدتاً در حاشیه علوم سیاسی غرب بسط یافته است، نه رابطه ای محکم با مسائل پیچیده زندگی سیاسی ایرانیان دارد و نه فراتر از تطبیق نظریه های سیاسی مغرب زمین بر مسائل داخلی کشورمان، به سطح نظریه پردازی های بومی رسیده است.

بخش های اصلی این کتاب عبارتند از:
جایگاه امنیت در فقه
تعریف امنیت در فقه
مرجع امنیت از نگاه فقیهان
خاستگاه های اجتماع گرایی
ایران و الگوی اجتماع گرایی
اسلام شناسی و اسلام گرایی جدید در غرب و غربیان در جهان مدرن و فرامدرنگردآورنده کتاب
رضا عیسی نیا
رضا عیسی ­نیا، فرزند ولی­ ا... متولد نهم مهر 1343 از شهرستان رودسر استان گیلان، در روستای قاسم ­آباد سفلی واقع در دو کیلومتری دریاچه خزر و جنگل­ های گیلان، در خانواده­ای مذهبی چشم به جهان گشودم و در دامن پدر و مادری زحمت­کش و پرتلاش و کشاورز و مسلمان مسئول، تربیت یافتم؛ دوران تحصیلات ابتدایی و راهنمایی خود را در روستای قاسم­ آباد سفلی شروع کرده و مدرک ابتدایی را با معدل 52/15 و راهنمایی را با 17 در خرداد ماه به پایان رسانیده و پس از اتمام تحصیلات دوره راهنمایی برای ادامه تحصیل به خاطر فقر اقتصادی …

نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!