فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

فرهنگ آثار عرفان اسلامی؛ راهنمای موضوعات و مضامینگردآورنده کتاب: سید رضا باقریان موحد
نوع جلد: جلد سخت
قطع: رحلی
سال نشر: 1395
شمارگان: 500
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 591
وزن(گرم): 1494
تاریخ ثبت: شنبه 21 اسفند 1395
تاریخ ویرایش: سه‌شنبه 24 اسفند 1395
کد : 51899
تعداد بازدید: 352
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

450000 ریال
معرفی کتاب
میراث عرفان اسلامی گنجینه عظیم و بی نظیری از تلاش معنویت جویان مسلمان در گستره تاریخ امت اسلامی است. این میراث از انواع متاع های سره و ناسره صورت بسته است که نیازمند پالایش جدی و فرآوری برای اهداف مدیریت معنوی جامعه اسلامی امروز ماست. بازسازی این میراث نیازمند بازنگری عمیق، و بازنگری عمیق انتقادی آن، نیازمند بازشناسی گسترده است. در حوزه پشتیبانی پژوهش، کتابشناسی تخصصی، از مهم ترین ابزار های بازشناسی است.

کتابشناسی حاضر نگاهی از فراز به آثار عرفان اسلامی است که در آن هم سیمای اشخاص و آثار، خود را بازمی نماید و هم به کمک سبک شناسی و نمایه زنی، جریان ها و سبک های عمده به چشم می آیند. آنچه اثر حاضر را متمایز می کند، آن است که کوشیده تا به زبان نمایه و فهرستِ خودِ آثار از محتوایشان سخن بگوید، نه به زبان و از دیدگان کتابشناس. این کتابشناخت فراتر از معرفی آثار، می تواند راهنمایی شایسته برای یافتن موضوعات و مضامین عرفانی در آئینه فهرست ها و نمایه ها باشد و به جای تصمیم گیری درباره چیستی موضوع و محتوا، زمینه را فراهم آورد تا خواننده خود بیابد که محتوای اثر چیست و چگونه می تواند از آن بهره بگیرد.گردآورنده کتاب

نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!