فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

آشنایی با فعالیتهای تربیتی و اجتماعیناشر کتاب : سفیر اردهال
نوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1388
شمارگان: 550
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 192
تاریخ ثبت: چهارشنبه 25 اسفند 1395
کد : 51980
تعداد بازدید: 39
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

35000 ریال
معرفی کتاب
فعالیت های تربیتی و اجتماعی در کنار فعالیت های رسمی مدارس، زمینه ساز رشد همه جانبه دانش آموزان هستند. از طریق این فعالیت ها دانش آموزان قادر می شوند که ضمن کنترل رفتار خود در جمع و قائل شدن ارزش و احترام برای دیگران، و ابراز خوشحالی به هنگام همکاری، عادت های اجتماعی مطلوب خود را افزایش داده و عادت های اجتماعی ناپسند را اصلاح سازنتد. صاحب نظران، جریان فعالیت های تربیتی و اجتماعی را به سه دسته والدین، گروه های اجتماعی، و عوامل خارجی (رادیو، تلویزیون و...) تقسیم کرده اند.

در این کتاب سعی شده تا ضمن بررسی مشکلات تربیتی و اجتماعی نوجوانان و جوانان، راه هایی به منظور استحکام پیوند سه ضلع اصلی مثلث تربیت (دانش آموز، خانواده و مدرسه) مطرح شود. بر این اساس نگارنده پس از معرفی فعالیت های تربیتی و اجتماعی، به هدف ها، اهمیت، اصول، و مجریان این فعالیت ها اشاره و موضوعاتی از این دست را مطرح ساخته است: ویژگی های ارتباط، الگوی مطالعه در خانواده، اصول قصه گویی، کتابخانه کودکان و نوجوانان، اردوگاه های تربیتی، و نحوه تشکیل آزمایشگاه برای فعالیت های علمی.


ناشر کتاب
سفیر اردهال
در نیمه دوم سال۱۳۸۵ آغاز فعالیت خود را در زمینه ی چاپ و نشر کتاب آغاز نمود. چاپ بیش از ۵۰۰ عنوان کتاب در موضوعات مختلف حاصل تلاش ما و همکارانمان در این مدت فعالیت بوده است. معرفی و شناساندن فرهنگ و تمدن ایران عزیز و آثار نویسندگان و مترجمان گرامی و تولید و احیاء آثار علمی و قابل استفاده برای جامعه ی فرهنگی از دغدغه های اصلی انتشارات و اهداف بلند مدت ما می باشد. چندین سال فعالیت انتشارات در نشر کتب عمومی و مواجه شدن با مخاطبان و شناسایی ذائقه آنها ما را برآن داشت تا حوزه ای خاص و تخصصی را در تولید …نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!