فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

راهنمای عملی پیشگیری از اعتیاد نوجوانان و جواناننوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1392
شمارگان: 2000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 244
تاریخ ثبت: شنبه 28 اسفند 1395
تاریخ ویرایش: شنبه 28 اسفند 1395
کد : 52016
تعداد بازدید: 48
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

180000 ریال
معرفی کتاب
نوجوانان وجوانان هر جامعه جز سرمایه های بالقوه آن کشور محسوب می شوند که برای رشد و بالندگی آن ها باید برنامه ریزی مدون صورت گیرد.یکی از این برنامه ها ،با توجه به آسیب های موجود در جامعه انسانی ،برنامه پیشگیری از اعتیاد است.

در کتاب حاضر با طرح مباحث نظری در مورد راه های مختلف پیشگیری از اعتیاد و طرح اثرات زیان بار مواد مخدر صنعتی و غیر صنعتی شایع، آموزش برنامه مهارت های عملی در برابر اعتیاد به صورت فعالیت های اجراشدنی در محیط زندگی و تحصیل نوجوانان و جوانان عرضه شده است. این برنامه ها شامل برنامه زندگی سالم در ابعاد جسمانی، روانی- اجتماعی، معنوی و شناسایی موقعیت های پرخطر است. کلیه برنامه های ارائه شده به صورت فعالیت های عملی را مشاور با همکاری نوجوانان و جوانان با روش های فعالیت در گروه های کوچک، ایفای نقش، بحث و مناظره انجام می دهند. بکارگیری این مهارت ها در پیشگیری از اعتیاد نوجوانان و جوانان، مؤثر است
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!