فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

ابن عربی، میراث دار پیامبراننویسنده مقدمه کتاب: قاسم کاکائی
نوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1395
شمارگان: 2000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 156
وزن(گرم): 261
تاریخ ثبت: دوشنبه 14 فروردین 1396
تاریخ ویرایش: سه‌شنبه 14 شهریور 1396
کد : 52021
تعداد بازدید: 117
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

120000 ریال
معرفی کتاب
کتاب ابن عربی، میراث دار پیامبران، به رغم مختصر بودنش، یکی از بهترین کتاب هایی است که با زبانی ساده و روان و به دور از ذکر اصطلاحات پیچیده و حواشی غیر ضروری به معرفی اندیشه های فلسفی و عرفانی ابن عربی می پردازد.
مؤلف این اثر، پروفسور چیتیک، که چندین دهه درباره اندیشه های مولوی و ابن عربی به پژوهش و تدریس و تألیف پرداخته است، در این کتاب، به جای آن که به شرح زندگی ابن عربی یا شرح مکاشفات او اکتفا کند، کوشیده است که کلید فهم اندیشه های ابن عربی را به دست دهد و وی را از طریق اندیشه هایش معرفی کند.
برخی موضوعات بررسی شده در فصل های این کتاب عبارت اند از: میراث محمدی، محبان خدا، ریشه های الهی محبت، کیهان شناسی ذکر، دانایی و تحقیق، زمان و مکان و عینیت هنجار های اخلاقی، تجلی صورت برزخی و تفسیر رحمت محور.
مولف در همه ی این حوزه ها کار پژوهشی خود را بر مبنای رجوع به منابع دست اول قرار داده است.مترجم
اسماعیل علیخانی
اسماعیل علی خانی، در سال 1367 وارد حوزة علمیه شد و پس از گذراندن مقدمات، دروس سطح و خارج را از اساتیدی هم چون استاد محمدی خراسانی، استاد موسوی تهرانی، آیت الله مکارم شیرازی و آیت الله سبحانی فرا گرفت. در سال 1374 وارد مؤسسة آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) شد و پس از گذراندن دورة عمومی، کارشناسی ارشد را با گرایش فلسفه دین و با ترجمة کتابی در باب «معنای زندگی» و نقد آن به عنوان پایان نامه، با امتیاز عالی طی کرد و در سال 1386 در مقطع دکتری، با گرایش ادیان و عرفان قبول شد و پس از گذراندن دوره، رسالة دکتری را …


نویسنده مقدمه کتابنظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!