فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

کلیات زیباشناسینوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1393
شمارگان: 2000
چاپ جاری: 10
تعداد صفحات: 240
وزن(گرم): 300
تاریخ ثبت: سه‌شنبه 19 اردیبهشت 1396
کد : 52477
تعداد بازدید: 35
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

120000 ریال
معرفی کتاب
کروچه در کتاب «کلیات زیبایی شناسی» که اکنون به عنوان یک منبع کلاسیک در حوزه زیبایی شناسی در اقصی نقاط جهان شناخته شده است، در ذیل سرفصل های «درباره ماهیت هنر»، «قضاوت های نسنجیده درباره هنر»، «مقام هنر در جامعه بشری»، «تاریخ هنر»، «آغاز دوره ها و خصوصیات تاریخ زیباشناسی» و «کلیات بیان هنری» به بیان تفکرات و نظریات خود در حوزه زیبایی شناسی و فلسفه هنر پرداخته و مهم ترین و برجسته ترین آراء و عقاید دیگر فیلسوفان در این حوزه را با بیان ساده شرح و توصیح داده است.


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!