فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

معادآموزی در هندسه دین: روش ها و ابزارهاناشر کتاب : بوستان کتاب قم
نوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1395
شمارگان: 1100
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 200
وزن(گرم): 200
شابک:
‭978-964-09-1764-0
تاریخ ثبت: دوشنبه 25 اردیبهشت 1396
کد : 52552
تعداد بازدید: 18
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

140000 ریال
126000 ریال
معرفی کتاب
کتاب حاضر، به آموزش معاد وتقویت اعتقاد با استفاده از روش ها و ابزارهایی که از قرآن کریم و سیره معصومین گرفته شده، می پردازد. کتاب در چهار فصل تبیین شده است. ابتدا به بررسی اجمالی برخی مواقف مانند مرگ، برزخ، نفخ صور، قیامت و جایگاه های دیگر در کتاب و سنت می پردازد؛ سپس گرایش جوامع مختلف به معاد و عوامل غفلت از رستاخیز و موانع باور آن را مورد بررسی قرار می دهد؛ آنگاه به روش های نهادینه کردن باور معاد در افراد جامعه اشاره می کند. در پایان نیز ابزارهایی را معرفی می کند که بتوان آن شیوه ها و روش ها را عملیاتی نمود.

محصولات مرتبط
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!