فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

رقص برزیل با شیطان: جام جهانی، المپیک و مبارزه برای دموکراسیویراستار: سعید زاهدی
ناشر کتاب : اسم
نوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1396
شمارگان: 1100
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 400
وزن(گرم): 396
شابک:
978-600-96209-1-3
تاریخ ثبت: چهارشنبه 10 خرداد 1396
تاریخ ویرایش: دوشنبه 26 تیر 1396
کد : 52903
تعداد بازدید: 175
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

280000 ریال
معرفی کتاب
بعد شنیدن نام فوتبال دست کم نام اولین کشوری که به ذهنمان متبادر می شود کشور برزیل است. جایی که کودکان در کوچه پس کوچه های آن حتی جوراب هایشان را گلوله می کنند و آن فوتبال بازی می کنند و زندگیشان بدون فوتبال چیزی کم دارد.
بعد از اکتبر 2007 پس از این که فیفا میزبانی جام جهانی 2014 ر ابه برزیل داد همه خوشحال شدند که حق به حقدار رسید. اما از چند ماه قبل از زمان برگزاری مسابقات، خیابان ها مملو از تظاهرکنندگانی بود که عشق اولشان از کودکی فوتبال بود.
دیو زرن نویسنده ی پرتلاش فوتبالی نویس که بیشتر در حوزه خبر ورزشی فعالیت می کند خود را به این شلوغی ها رسانده و در این کتاب به گفت و گو با مردم معترض پرداخته است. او در این کتاب تصویر واقعی از صاحبان اصلی فوتبال را مخابره کرده است. البته برای دقیق تر کردن تصاویرش خواننده را با تاریخ، فرهنگ، سیاست و مردم برزیل هم آشنا می کند و از درگیری هایشان با فیفا و از رئیس جمهور و نسبتش با فوتبال و رویکرد پله و حتی نیمار نیز هم می گوید.
ویراستار

ناشر کتاب


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!