فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

انسان از دیدگاه اسلام

انسان از دیدگاه اسلامپژوهشگاه حوزه و دانشگاه
سال نشر: 1395
تعداد صفحات: 196
وزن(گرم): 196
تاریخ ثبت: پنج‌شنبه 25 خرداد 1396
کد : 53374
تعداد بازدید: 11
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

برچسب:
1. علوم تربیتی
90000 ریال
معرفی کتاب
این کتاب برای سه واحد درسی «انسان شناسی از دیدگاه اسلام»، در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته روان شناسی و مقطع کارشناسی رشته علوم تربیتی دانشگاهها تدوین شده است. امید است علاوه بر جامعه دانشگاهی، سایر علاقه مندان و دانش پژوهان نیز از آن بهره مند شوند.

گزیده کتاب
اهمیت و نقش اساسی مباحث انسانشناختی در علوم انسانی و اجتماعی از یک طرف و در نظر گرفتن دیدگاهها، باورداشتها و ارزشهای اسلام در مباحث نظری و عملی علوم اجتماعی و نظام تحقیقاتی جامعه اسلامی، به ویژه دیدگاههای انسانشناختی اسلام، از طرف دیگر ضرورت بررسی و کاوش این موضوعات را روشن می کند. در این راستا کتاب حاضر به عنوان پیش درآمدی به مباحث یاد شده در پنج فصل تدوین شده است. بخش پایانی کتاب شامل منابع فارسی و لاتین است.

مقدمه
فصل اول: ماهیت و جایگاه انسان شناسی
فصل دوم: نفس و جسم
فصل سوم: طبیعت و سرشت آدمی
فصل چهارم: جبر و اختیار
فصل پنجم: انسان کامل
سخن پایانی
منابع و مآخذ
دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!