فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

درآمدی بر علم اللغهناشر کتاب : حدیث راه عشق
نوع جلد: جلد نرم
قطع: وزیری
سال نشر: 1392
شمارگان: 1000
چاپ جاری: 2
تعداد صفحات: 230
وزن(گرم): 287
تاریخ ثبت: سه‌شنبه 30 خرداد 1396
تاریخ ویرایش: پنج‌شنبه 1 تیر 1396
کد : 55131
تعداد بازدید: 27
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

90000 ریال
81000 ریال
معرفی کتاب
تبیین علم اللغه، آشنایی با واژگان عرب، سبک شناسی معاجم لغوی، شناخت اجمالی هر معجم به ترتیب زمان و کارورزی از جمله مباحثی که در این کتاب خواهید خواند.

نگارنده بر آن است تا با ارائه مطالب مفید و کاربردی علم اللغه، زمینه فهم چامع عمیق و صحیح از واژگان مؤثر در قرآن و کلام بزرگان عرب را برای علاقه مندان به این مباحث فراهم و هموار نماید.

برخی از فصل های کتاب عبارتند از ؛ تبیین علم اللغه، تدوین علم اللغه، مترادف، حقیقت و مجاز، اشتراک لفظی، مشترک معنوی، سبک شناسی انواع معاجم، معرفی اجمالی مشق صرفی، جامع گیری، وجوه و نظایر و فروق اللغه و ... .

گزیده کتاب
نویسنده در مقدمه کتاب بیان می دارد؛ زبان متشکل از لغات و کلمات است و این امکان را برای کسانی که سخن می گویند فراهم آورده تا معانی و مقاصد گوناگون را در قالب الفاظ گرد آمدند و به بیان مقاصد و روشنگری اذهان و عقول افراد بپردازند.
زبان به عنوان نمادی اجتماعی آشکارترین و بزرگترین نمادها است. زبان موجودی زنده است و همانند موجودات زنده، قوت، ضعف، تقدم، تاخر، جوانی و پیری دارد. تاثیرگذار و تاثیر پذیرنده است ، وراثت و محیط بر آن تعلق می گیرد، زبان چون انسان تفرقه و اختلاف می پذیرد و در آخر می توان گفت که زبان دارای دو جنبه لفظی و معنوی است.ناشر کتاب


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!