فراخوانی فراخوانی ...

اسناد نهضت اسلامی ایران - جلد سوم و چهارم

14 بازدید

مولف : سید هادی خسروشاهی

ناشر کتاب : مرکز اسناد انقلاب اسلامی

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : سید هادی خسروشاهی

ناشر کتاب : مرکز اسناد انقلاب اسلامی

وزن(گرم) : 1025

شابک : 978-964-419-805-2

نوع جلد : جلد نرم

قطع : وزیری

سال نشر : 1395

شمارگان : 500

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 820

تاریخ ثبت : پنج‌شنبه 1 تیر 1396

تاریخ ویرایش : پنج‌شنبه 1 تیر 1396

کد : 55213

قیمت 380,000 ریال
خرید
معرفی کتاب
اسناد تاریخی انقلاب اسلامی را به دو دسته مهم می توان تقسیم کرد که هر یک به نوبه خود در تدوین و نگارش تاریخ انقلاب اسلامی کاربرد داشته و مورد نیاز محققان و پژوهشگران اسناد است: نخست اسناد کاغذی یا اسناد نوشتاری و دیگری اسناد دیداری و شنیداری که شامل عکس، فیلم، و نوار سخنرانی می شود.

در جریان نهضت اسلامی به ویژه سال های اولیه آن دوگونه سند بیش از سایرین وجود داشته و در مراکز پژوهشی در اختیار محققان قرار می گیرد: اعلامیه های چاپ شده و دیگری نوارهای سخنرانی از امام و شخصیت های انقلابی که دست به دست تکثیر و مخفیانه توزیع می شده است.

در سال 1356 و 1357 به ویژه بعد از جمعه سیاه (17 شهریور میدان شهدا) فیلم و عکس هم به صورت گسترده از حوادث انقلابی تهیه و موجود است . اعلامیه های انقلاب اسلامی را هم می توان براساس منشأ صادرکننده ی آن دسته بندی نمود؛ مثلاً اعلامیه های حضرت امام و مراجع یا سایر اقشار، و یا اعلامیه هایی که در برهه ی زمانی مشخص مثل دوران تبعید امام (ره) از همه اقشار گروه ها صادر شده است .
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
محصولات
موردی یافت نشد!
دسته بندی
موردی یافت نشد!
نویسنده
ناشرین
موردی یافت نشد!