فراخوانی فراخوانی ...

اسناد نهضت اسلامی ایران - جلد هشتم

17 بازدید

مولف : سید هادی خسروشاهی

نویسنده مقدمه کتاب : سید هادی خسروشاهی

ناشر کتاب : مرکز اسناد انقلاب اسلامی

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : سید هادی خسروشاهی

نویسنده مقدمه کتاب : سید هادی خسروشاهی

ناشر کتاب : مرکز اسناد انقلاب اسلامی

وزن(گرم) : 740

شابک : ‭978-964-419-808-3

نوع جلد : جلد نرم

قطع : وزیری

سال نشر : 1395

شمارگان : 500

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 592

تاریخ ثبت : پنج‌شنبه 1 تیر 1396

تاریخ ویرایش : پنج‌شنبه 1 تیر 1396

کد : 55217

قیمت 280,000 ریال
خرید
معرفی کتاب
آیت الله سیّد عبدالله شیرازی با شروع نهضت اسلامی امام خمینی (ره) در حمایت از نهضت اعلامیه هایی علیه لایحه انجمن های ایالتی و ولایتی و تصویب لوایح ششگانه صادر نمود و پس از آن در جریان حمله به فیضیه نیز این فاجعه را به علمای ایران گوشزد کرد. همچنین در جریان قیام 15 خرداد بیانیه مفصلی پیرامون حکومت ضددینی شاه خطاب به ملت ها و دولت های مسلمان صادر نمود. ایشان علاوه بر مسائل ایران به سرنوشت سایر نقاط جهان اسلام نیز حساسیت نشان می داد؛ به طوی که تجاوزات صهیونیسم را در اقصی نقاط جهان محکوم کرده و تلگراف هایی به سران رژیم در اعتراض به همکاری رژیم پهلوی با رژیم اشغالگر قدس مخابره می کرد. همچنین در جریان پیروزی انقلاب اسلامی نیز در اعتراض به کشتار مردم در وقایع مختلف به رژیم اعتراض و اعلامیه هایی صادر کرد. ایشان پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز با حساسیّت خاصِ یک مرجع دینی روند امور انقلاب و نظام را پیگیری می نمود.
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
محصولات
موردی یافت نشد!
دسته بندی
موردی یافت نشد!
نویسنده
ناشرین
موردی یافت نشد!