فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

عشق و اختلاف: آشنایی با مهم ترین مبانی عشق ورزی و ریشه های اختلاف در زندگی


از مجموعه کتاب های چهار دیواری در کف آسمان

گردآورنده کتاب: یاسر رضازاده
نوع جلد: جلد نرم
قطع: وزیری
سال نشر: 1396
شمارگان: 3000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 144
وزن(گرم): 241
تاریخ ثبت: شنبه 24 تیر 1396
تاریخ ویرایش: یکشنبه 25 تیر 1396
کد : 56096
تعداد بازدید: 84
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

80000 ریال
72000 ریال
معرفی کتاب
شاید هیچ گاه به اندازه امروز ضرورت تفاهم جهانی و شوق همدلی میان دختران و پسران و نیاز به انس، عشق، محبت و وحدت در زندگی مردم دیده نشده باشد. این رشد و تحول عمومی، روند تکاملی و حکیمانه آفرینش را اثبات می کند و پیام های فراوانی را برای اندیشمندان دارد.
هر قدر شناخت جوانان از این تحول و شکفتگی زیبا و چالش های آن بیشتر شود، همراهی با کاروان عاشقان برایشان روشن تر، جذاب تر، محرک تر، پویاتر و برخورداری ایشان از سلام الهی بیشتر خواهد شد. از این رو «مجموعه کتاب های چهار دیواری در کف آسمان» توسط انتشارات قرآن و اهل بیت علیهم السلام تدوین شده است.

«مجموعه کتاب های چهار دیواری در کف آسمان» قرار است تا ضرورت ازدواج، هنر عشق ورزیدن و ثمرات همسرداری را، برای جوانان مطرح کند و چگونگی ازدواج سالم و مراحل، مراسم، مسائل، موانع و انحرافات احتمالی آن را بر مبنای منطق عقل و نورانیت وحی و زیبایی و شفافیت تجربه به تصویر درآورد.

«عشق و اختلاف» نیز یکی از کتب این مجموعه است که مخاطب را با مهم ترین مبانی عشق ورزی و ریشه های اختلاف در زندگی آشنا می سازد.

عناوین فصل های این کتاب به شرح زیر است:
فصل اول: ریشه های اختلاف در فردای ازدواج
فصل دوم: تاثیرات شناحت جایگاه ها
فصل سوم: انواع اختلاف و راه حل آن هاگردآورنده کتاب

زیر نظر
مدرسه دانشجویی قرآن و عترت (ع)
از اواخر سال 1377 کانون قرآن و عترت علیهم السلام پردیس علوم دانشگاه تهران، فعالیت قرآنی خود را در حوزه های مختلف آموزشی، پژوهشی و فرهنگی آغاز نمود که ثمره آن برگزاری 14 دوره قرآن­ پژوهی و بیش از بیست همایش سوره های قرآن در دانشگاه تهران بود. تأسیس مدرسه دانشجویی قرآن و عترت علیهم السلام دانشگاه تهران از ثمرات شجره طیبه این کانون بوده است. مدرسه دانشجویی قرآن و عترت علیهم السلام دانشگاه تهران از سال 1383 فعالیت خود را در زمینه آموزش نخبگان قرآنی، برگزاری همایش های قرآنی و تحقیقات در زمینه انس با …
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!