فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

فهم قرآن در دبستان و دبیرستان


از مجموعه کتاب های شیرین تر از عسل

نوع جلد: جلد نرم
قطع: رحلی
سال نشر: 1396
شمارگان: 3000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 192
وزن(گرم): 444
تاریخ ثبت: شنبه 24 تیر 1396
تاریخ ویرایش: یکشنبه 25 تیر 1396
کد : 56098
تعداد بازدید: 122
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

160000 ریال
144000 ریال
معرفی کتاب
کتاب «فهم قرآن در دبستان و دبیرستان» به قلم احمدرضا اخوت از سوی نشر قرآن و اهل بیت نبوت علیهم السلام روانه بازار کتاب شده است. این کتاب اولین جلد از مجموعه آثار «شیرین تر از عسل» است.

از آنجا که قرآن کتاب زندگی و کتاب فطرت و عقل است و در پرتو آن حقایق وحیانی به انسان تعلیم می شود. فهم آن وظیفه ای همگانی و مقدمه هر عمل شایسته ای است. انتقال مفاهیم آن به دلیل فطری بودنش از هر سنی امکان پذیر است و در صورت یادگیری حقایق آن، می توان تمام علوم و شئون زندگی را با آن ساماندهی کرد.

کتاب فهم قرآن طرحی است برای همه معلمین مقاطع دبستان و دبیرستان به منظور گسترش فهم تدبری قرآن که می توانند با مطالعه آن به سهولت حقایق وحی را با شیوه های جذاب در زندگی خود و دانش آموزانشان در حد وسع جاری سازند.

احمدرضا اخوت چهره نام آشنایی که در مباحث تدبر و فهم قرآن برای مخاطبان شناخته شده است، چهره ای دانشگاهی است که از سال 1377 فعالیت های قرآنی خود را در کانون قرآن و عترت پردیس علوم پایه دانشگاه تهران آغاز کرده است و هم اکنون مدیریت مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت علیهم السلام را در اختیار دارد و تاکنون نزدیک به 170 اثر مکتوب و چند رسانه ای را با محوریت تدبر در قرآن تحت عنوان نشر قرآن و اهل بیت نبوت علیهم السلام روانه بازار کرده است.

فهرست کتاب به این شرح است:

کتاب اول: فهم قرآن در دوره دوم رشد با رویکرد خیرگزینی
فصل اول: روخوانی، هم خوانی و تکرار سوره های جزء سی
فصل دوم: مفاهیم سوره ها و انتقال آن در حد فهم فرزندان
فصل سوم: درنظرگرفتن اقتضائات تربیتی فرزندان
فصل چهارم: اقتضائات جنسیتی فرزندان متناسب با هر اقلیم
فصل پنجم: ویژگی های دوره دوم رشد
فصل ششم: چگونگی انتخاب سوره ها
فصل هفتم: ارتباط دهی مفاهیم با سایر دروس
فصل هشتم: انواع قالب های ارائه
فصل نهم: ارتباط گیری با فرزندان و برانگیختن حس یادگیری آن ها
فصل دهم: ارزیابی فعال کردن تفکر عواطف

کتاب دوم: فهم قرآن در دوره سوم رشد با رویکرد حسن گزینی
فصل اول: تفکر درقرآن
فصل دوم: ویژگی های دوره رشد سوم
فصل سوم: طرح کلی تفکر با قرآنزیر نظر
مدرسه دانشجویی قرآن و عترت (ع)
از اواخر سال 1377 کانون قرآن و عترت علیهم السلام پردیس علوم دانشگاه تهران، فعالیت قرآنی خود را در حوزه های مختلف آموزشی، پژوهشی و فرهنگی آغاز نمود که ثمره آن برگزاری 14 دوره قرآن­ پژوهی و بیش از بیست همایش سوره های قرآن در دانشگاه تهران بود. تأسیس مدرسه دانشجویی قرآن و عترت علیهم السلام دانشگاه تهران از ثمرات شجره طیبه این کانون بوده است. مدرسه دانشجویی قرآن و عترت علیهم السلام دانشگاه تهران از سال 1383 فعالیت خود را در زمینه آموزش نخبگان قرآنی، برگزاری همایش های قرآنی و تحقیقات در زمینه انس با …
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!