فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

آب و هوا: پاسخ به کنجکاوی های کودکان و نوجوانان


چراهای شگفت!!

تحقیق و تنظیم کتاب: امیر صالحی طالقانی
ناشر کتاب : سفیر اردهال
نوع جلد: جلد نرم
قطع: رحلی
سال نشر: 1395
شمارگان: 1650
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 32
وزن(گرم): 50
تاریخ ثبت: شنبه 24 تیر 1396
تاریخ ویرایش: شنبه 24 تیر 1396
کد : 56101
تعداد بازدید: 57
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

75000 ریال
معرفی کتاب
کتاب مصور حاضر یکی از کتاب های مجموعه «چراهای شگفت!!» و مشتمل بر پرسش ها و پاسخ هایی درباره آب و هوا است که با ادبیاتی ویژه گروه های سنی (ب) و (ج) نوشته شده اند. این کتاب مرجع طراز اول در پاسخ به کودکان و نوجوانان است که اغلب به سؤالاتی پرداخته که آن ها درباره موضوعات مختلف به ذهنشان می رسد.
تحقیق و تنظیم کتاب

ناشر کتاب
سفیر اردهال
در نیمه دوم سال۱۳۸۵ آغاز فعالیت خود را در زمینه ی چاپ و نشر کتاب آغاز نمود. چاپ بیش از ۵۰۰ عنوان کتاب در موضوعات مختلف حاصل تلاش ما و همکارانمان در این مدت فعالیت بوده است. معرفی و شناساندن فرهنگ و تمدن ایران عزیز و آثار نویسندگان و مترجمان گرامی و تولید و احیاء آثار علمی و قابل استفاده برای جامعه ی فرهنگی از دغدغه های اصلی انتشارات و اهداف بلند مدت ما می باشد. چندین سال فعالیت انتشارات در نشر کتب عمومی و مواجه شدن با مخاطبان و شناسایی ذائقه آنها ما را برآن داشت تا حوزه ای خاص و تخصصی را در تولید …نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!