فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

سایه اژدهانوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1395
شمارگان: 1500
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 212
وزن(گرم): 220
تاریخ ثبت: دوشنبه 26 تیر 1396
کد : 56162
تعداد بازدید: 5
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

140000 ریال
معرفی کتاب
سایه اژدها داستان بلندی است در بیست فصل که می توان آن را از نوع داستان های واقعگرا قلمداد کرد.ماجراهای داستان در زمان معاصر جریان دارد و نویسنده اثر را با رویکردی درون مایه محور نگاشته است.

محصولات مرتبط
سایه اژدها
سایه اژدها
سال نشر: 1391

حکایاتی از زندگانی امام رضا(ع)
حکایاتی از زندگانی امام رضا(ع)
سال نشر: 1391

سایه روشن حشد شعبی
سایه روشن حشد شعبی
سال نشر: 1395

نسل اژدها
نسل اژدها
سال نشر: 1394


مولف
محمدعلی گودینی
در سال 1335 در شهر کنگاور متولد شده و در سیزده سالگی به شهر تهران آمده و اکنون نیز در این شهر زندگی می کند. او دارای دیپلم تجربی بوده و در یک کارخانه کار می کند و در آنجا عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی و نیز هیئت منصفه کارخانه است و در دو نشریه نیز مسئول صفحه ادبی بوده است.از آثار او، داستان صعود، در دومین دوره مسابقات بنیاد جانبازان رتبه دوم و داستان آجر بهمنی در سومین دوره همین مسابقات رتبه سوم را به دست آورده است. لبخند تلخ در مسابقات قلم زرین جزو پنج اثر اول انتخاب شده و داستان شیرین در دوره دوم …
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!