فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

برج 110نوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1395
شمارگان: 1000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 672
وزن(گرم): 680
تاریخ ثبت: دوشنبه 26 تیر 1396
کد : 56168
تعداد بازدید: 13
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

350000 ریال
معرفی کتاب
رمان «برج ۱۱۰» اثری دینی بوده، اما وجه انسانی اثر بارزتر است،کتاب برج ۱۱۰ با ساختار رمان و محوریت حضرت علی(ع) نوشته شده است، در این رمان قصه و شخصیت وجود دارد، اما زیر ساخت اثر، فلسفی است. این رمان درمورد افراد کوتاه قد است که در جامعه ما به آدم کوتوله ها معروف شده اند، در «خویشتن کشی» به زندگی از دریچه این افراد نگریسته ام و تلاش کردم علاوه بر نشان دادن دنیای خاص این افراد، نگاهی که آن ها به دنیا، عشق و... دارند را بررسی کنم. ماجرای دختر کوتاه قدی که عاشق پسر بلند قدی می شود و... داستان ادامه می یابد.

گزیده کتاب
گاه سواره می آمد. گاه پیاده. و آهسته، گام به گام به دنبالش.گاه در افق بود و در فلق.گاه در پهنای دشت وستیغ کوه و گاه در گلبرگ گل خیس شبنم.گاه آن قدر دور که محو می نمود و گاه آن قدر نزدیک که گرمای نفسش را روی گونه حس می کرد.


مولف
فیروز زنوزی جلالی
پدرش از زنوز تبریز به استان لرستان مهاجرت نمود و فیروز تحصیلات ابتدایی اش را در بروجرد آغاز کرد و با توجه به شغل پدرش که نظامی بود، سال 38 همراه خانواده به تهران آمد و دوره ی ابتدایی و دبیرستان را در آن جا به پایان رساند و لیسانس نظامی را از نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی گرفت و در سال 1348 به استخدام نیروی دریایی درآمد و سال بعد به بوشهر منتقل گردید. اولین داستانش را بانام «یک لحظه بیش نیست»، سال 1350 در مجله ی فردوسی منتشر کرد؛ اما به دلیل ممانعتِ ارتش موقتّاً چیزی انتشار نداد. در سال 1354 برای …
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!