فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

ناطور دشتنوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1395
شمارگان: 1000
تعداد صفحات: 252
وزن(گرم): 250
تاریخ ثبت: دوشنبه 26 تیر 1396
تاریخ ویرایش: دوشنبه 26 تیر 1396
کد : 56173
تعداد بازدید: 11
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

130000 ریال
معرفی کتاب
هولدن کالفید، قهرمان رمان ناطوردشت ، بیگانه ای است از جنس بیگانگان جهان ، جوانی جسور و جستجوگر که حدیث جستجو و جستجوگر را به تصویر می کشد. هولدن که به تعبیر خالقش ، از جهان «عوضی »، جهانی به وسعت زمین ، گریزان است و به جهان «قشنگ »، جهانی محدود با مردمانی به ناگزیر قربانی ، تعلق دارد، همراه با همراهان انگشت شمارش در پی مفهوم زندگی ، سرگردانی را مکرر می کند و از یأسی به یأسی دیگر فرو می آید. جی . دی . سلینجر که هر یک از آثارش حادثه ای در ادبیات خوانده می شود، از مطرح ترین و تأثیرگذارترین نویسندگان معاصر آمریکاست . شهرت گریز است . کم سخن می گوید. بسیار می نویسد و به ندرت منتشر می کند.

گزیده کتاب
« تنها کاری که آدم لازم است بکند این است که چیزی بگوید که کسی از آن سردر نیاورد، و آن وقت هر کاری که دلتان بخواهد برایتان انجام می دهند.» عصیان علیه روابط، ارزش ها و عادت ها، یا رویارویی با اندوه معصومیت از دست رفته؛ ناطور دشت هر دوی این هاست.

محصولات مرتبط
دشت اسب های سرخ
دشت اسب های سرخ
سال نشر: 1394
80000 ریال

خانه ای در دشت
خانه ای در دشت
سال نشر: 1391

یک دشت دویدن
یک دشت دویدن
سال نشر: 1393
65000 ریال

دشت های سوزان
دشت های سوزان
سال نشر: 1390

نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!