فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

پیشگیری از عود


مجموعه کتاب های راهنمای خانواده ها

تصویرگر: علی میرایی
ناشر کتاب : مهرسا
نوع جلد: جلد نرم
قطع: بیاضی
سال نشر: 1392
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 72
وزن(گرم): 70
تاریخ ثبت: دوشنبه 26 تیر 1396
تاریخ ویرایش: سه‌شنبه 3 مرداد 1396
کد : 56180
تعداد بازدید: 10
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

60000 ریال
معرفی کتاب
چگونه از عود بیماری اعتیاد، در طی درمان پیشگیری نماییم؟
اغلب خانواده ها اگرچه تمام تلاش خود را برای بهبودی معتاد به کار می گیرند، اما دقیقاً نمی دانند چگونه می توانند به بیمار کمک کنند. در این کتاب، پس از آنکه توضیح مختصری در مورد لغزش و عود ارائه می شود، به این سؤال پاسخ داده خواهد شد که خانواده باید برای پیشگیری از لغزش و عود چه کارهایی انجام دهد؟ بسیاری از نکات اشاره شده در این کتاب برای همه ی خانواده هایی که عضو در حال بهبود دارند، صرف نظر از اینکه بیمار به چه شیوه ای درمان می شود، کاربرد خواهد داشت.

به این ترتیب مطالعه ی این کتاب به خانواده هایی که یک یا چند نفر از اعضای آن ها معتاد در حال بهبودی هستند و می خواهند در موردنحوه ی پیشگیری از عود اطلاعاتی به دست آورند، درمانگرانی که می خواهند توضیحات کوتاه و ساده ای در مورد شیوه ی رفتار با فرد در حال بهبود به خانواده های بیماران ارائه کنند، اساتیدی که می خواهند به دانشجویان خود در مورد نحوه ی تعامل خانواده با فرد در حال بهبودی آموزش دهند و ... توصیه می شود.

محصولات مرتبط


تصویرگر

ناشر کتاب


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!