فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

فیلسوف دانشجو است (مجموعه مقالات)ناشر کتاب : کرگدن
نوع جلد: جلد نرم
قطع: وزیری
سال نشر: 1396
شمارگان: 700
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 236
وزن(گرم): 335
تاریخ ثبت: دوشنبه 26 تیر 1396
کد : 56188
تعداد بازدید: 10
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

180000 ریال
معرفی کتاب
این کتاب مجموعه مقالاتی از فیلسوف معاصر کریم مجتهدی است که دربردارنده طیف وسیعی از موضوعات مختلف است. موضوعاتی که اغلب از دغدغه های استاد نشات گرفته است من جمله شان و اهمیت فلسفه و نسبت آن با دیگر شئون زندگی انسانی از قبیل علم و الهیات و هنر و تاریخ. آسیب شناسی وضع فلسفه در ایران، وضع بشر معاصر در قبال جهان و طبیعت و جنگ و صلح، نسبت نظر و دوره هایی خاص، مسئله فلسفه های مقایسه ای و تعانلات فکری فیلسوفان و هنرمندان در دوره هایی خاص، و مطالبی درباره سابقه فلسفه در سنت و فرهنگ ما.
نحوه پرداختن استاد به موضوعات نیز روش معمول ایشان یعنی نگرش فلسفی با رویکرد تاریخی است.


مولف
کریم مجتهدی
بی اغراق شاید کمتر کسی باشد که در ایران فلسفه خوانده باشد و با فلسفه غرب آشنایی داشته باشد، ولی استاد دکتر کریم مجتهدی را نشناسد و ارادتمند او نباشد. وی از استادان و پیشکسوتان گروه فلسفه غرب در دانشگاه تهران است و شاگردانی که بسیارشان اکنون خود استادی توانا و تأثیرگذارند، به جامعه علم و حکمت این سرزمین معرفی کرده است.    استاد دکتر کریم مجتهدی که اکنون دهه هشتم عمر خویش را می گذراند، متولد تبریز است و تحصیلات ابتدایی اش را در زادگاهش گذراند و سپس به تهران آمد و تا مقطع دیپلم را در تهران …


ناشر کتاب


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!