فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

هنگامه عشقنویسنده مقدمه کتاب: حسین یعقوبی
ناشر کتاب : سفیر اردهال
نوع جلد: جلد نرم
قطع: وزیری
سال نشر: 1395
شمارگان: 550
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 264
وزن(گرم): 330
تاریخ ثبت: دوشنبه 26 تیر 1396
کد : 56212
تعداد بازدید: 14
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

150000 ریال
معرفی کتاب
هنگامه عشق، داستان منثور عاشقانه است که آنندرام مخلص به ترتیب در سال 1152 هجری قمری با نثری شاعرانه و زیبا به رشته تحریر درآورده است. آنَندرام، متخلّص به مخلص، شاعر و نویسنده هندی پارسی گوی قرن دوازدهم هجری، در سودهره در بخش سیالکوت از توابع لاهور به دنیا آمد. مخلص در شاعریی از استاد خود میرزا عبدالقادر بیدل پیروی می کرد و از بهترین شاگردان او بود، ولی در سخنش از پیچیدگیها و نازک خیالی هایی شعر بیدل ، نشانی نیست. علاوه بر قریحه سرشار آنندرام در شاعری، ذوق نکته یابی و نقادیی وی نیز شایسته توجه است و سبک نگارش او در نثر هم به متانت و روانی مشهور بوده ؛ به گونه ای که مخلص را یکی از بهترین نویسندگان آن روزگار خوانده اند.
نویسنده مقدمه کتاب

ناشر کتاب
سفیر اردهال
در نیمه دوم سال۱۳۸۵ آغاز فعالیت خود را در زمینه ی چاپ و نشر کتاب آغاز نمود. چاپ بیش از ۵۰۰ عنوان کتاب در موضوعات مختلف حاصل تلاش ما و همکارانمان در این مدت فعالیت بوده است. معرفی و شناساندن فرهنگ و تمدن ایران عزیز و آثار نویسندگان و مترجمان گرامی و تولید و احیاء آثار علمی و قابل استفاده برای جامعه ی فرهنگی از دغدغه های اصلی انتشارات و اهداف بلند مدت ما می باشد. چندین سال فعالیت انتشارات در نشر کتب عمومی و مواجه شدن با مخاطبان و شناسایی ذائقه آنها ما را برآن داشت تا حوزه ای خاص و تخصصی را در تولید …نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!