فراخوانی فراخوانی ...

کارکرد ولایت فقیه در نظام جمهوری اسلامی 2: احیا و تبیین باورهای ناب توحیدی

تحقیق و تنظیم کتاب : موسسه فرهنگی هنری قدر ولایت

ناشر کتاب : موسسه فرهنگی هنری قدر ولایت

سال نشر : 1394

تعداد صفحات : 720

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: 10003022
230,000 ریال
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

از مهم ترین تفاوت های راهبردی نظام جمهوری اسلامی ایران و دیگر کشورهای مدعی اسلام، اصل ولایت فقیه است. بعد از تلاش های بسیار در عدم تصویب این اصل در قانون اساسی عده سعی در تشریفاتی سازی جایگاه ولایت فقیه داشتند اما عمل ولی فقیه در طول سالیان بعد از پیروزی انقلاب خط بطلانی بر این اعمال ناصواب بود. حضور مقتدرانه و هوشمندانه ولی فقیه در همه عرصه ها ضرورت نمود این جایگاه را بر همگان نمایان ساخت. اگر بخش های زیادی از فرمایشات ولی فقیه در عمل مسئولین نمود نیافت و از آن غفلت شد. همین امر باعث شد در لجن پراکنی های دشمنان این ضعف متوجه جایگاه ولایت فقیه باشد.
در این مجموعه سعی شده نقش ولی فقیه در سیاست ها، جهت گیری ها و پیشرفت های کشور و توفیق در مقابله با دشمنی های نظام سلطه و استکبار جهانی روشن شود. ابلاغات، ایده ها، ادبیات، رهنمودها و اقداماتی که ایشان در حوزه های مختلف انجام داده اند همگی در این مجموعه به تفصیل شرح داده شده است.

این کتاب جلد اول این مجموعه است؛ که از فصل های زیر تشکیل شده است:
کارکرد توحیدی
کارکرد اسلامی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
محصولات مرتبط