فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

رسم خوبان 51: رفتار با فرزندان: ادبیات پایداری شهدای دفاع مقدسویراستار: حسن یونسی
نوع جلد: جلد نرم
قطع: پالتویی
سال نشر: 1392
شمارگان: 2000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 144
وزن(گرم): 151
تاریخ ثبت: سه‌شنبه 17 مرداد 1396
تاریخ ویرایش: یکشنبه 3 دی 1396
کد : 57047
تعداد بازدید: 27
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

30000 ریال
معرفی کتاب
«رسم خوبان» مجموعه چند جلدی است که بهترین و نیکوترین اخلاق و سبک زندگی شهدا و رزمندگان دفاع مقدس را گردآوری نموده است. هر جلد موضوعی را انتخاب کرده و حول محور آن به روایتگری و خاطره گویی می پردازد.
این جلد با موضوع «رفتار با فرزندان» مجموعه روایت هایی از سبک زندگی شهدا را بیان می کند.

گزیده کتاب
بچه ها تا هفت سالگی باید آزاد باشند

پدرم بر این عقیده بود که بچه ها تا هفت سالگی باید آزاد باشند و خود تجربیاتی در زمینه های مختلف به دست آورند.
روزی با اقوام به بیرون شهر رفته بودیم. ما بچه ها می خواستیم به کوه برویم، ولی بزرگ ترها خطرهای این کار را یادآور می شددند. پدرم گفت: «آن ها را آزاد بگذارید.»
و من به پشت گرمی های پدرم، خود را به قله رساندم، ولی ارتفاع زیاد و شیب خطرناک کوه من را وحشت زده کرده بود و با فریادهای پی در پی از پدرم کمک می خواستم. او شتابان خود را به من رساند و با هم از کوه فرود آمدیم.
وقتی به جمع همراهان رسیدیم، آن ها خنده کنان می گفتند: «بچه ها را آزاد بگذارید تا خودشان تجربه کنند!»


ویراستار

گردآورنده کتاب
موسسه فرهنگی هنری قدر ولایت
مؤسسه فرهنگی هنری قدرولایت از ابتدای سال 1372 و در پی هشدارهای مکرر رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر وجود تهاجم گستردة فرهنگی علیه انقلاب اسلامی و باورهای اسلام ناب، تأسیس گردید تا با حضور در عرصة فرهنگی، به اندازة توان خود، در گسترش فرهنگ انقلاب اسلامی و پیام آن و نیز در افشای ترفندهای فرهنگی دشمنان و عوامل آنان، بکوشد و وظیفة خود را انجام دهد. این مؤسسه موفق شده است در زمینة تبیین و نشر رهنمودها و اندیشة حضرت امام خمینی، بنیانگذار جمهوری اسلامی، و رهبر معظم انقلاب اسلامی، خلف صالح امام خمینی …
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!