فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

رسم خوبان 27: آگاهی و دانشنوع جلد: جلد نرم
قطع: پالتویی
سال نشر: 1389
شمارگان: 5000
چاپ جاری: 2
تعداد صفحات: 96
وزن(گرم): 110
شابک:
978-964-495-156-5
تاریخ ثبت: سه‌شنبه 17 مرداد 1396
تاریخ ویرایش: شنبه 1 مهر 1396
کد : 57054
تعداد بازدید: 106
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

10000 ریال
معرفی کتاب
«رسم خوبان» مجموعه چند جلدی است که بهترین و نیکوترین اخلاق و سبک زندگی شهدا و رزمندگان دفاع مقدس را گردآوری نموده است. هر جلد موضوعی را انتخاب کرده و حول محور آن به روایتگری و خاطره گویی می پردازد.
این جلد با موضوع «آگاهی و دانش» مجموعه روایت هایی از سبک زندگی شهدا را بیان می کند.

گزیده کتاب
قدرت قلم

پس از پیرزی انقلاب اسلامی در کمیته ی انقلاب و پس از انتشار روزنامه ی جمهوری اسلامی به عنوان خبرنگار در تحریریه روزنامه مشغول به کار شد و با نگارش مقاله های سیاسی همکاری هایش را جدی تر کرد، آثاری که از مقالات منتشر شده از او در روزنامه ها باقی است، نشان دهنده ی قدرت علمی قوی اوست که از نبوغ فراوانش نشات گرفته است. در فروردین ماه 58 پس از دو هفته مطالعه موفق می شود در رشته ادبیات نیز دیپلم گرفته و با رتبه 104 در رشته ی حقوق قضایی دانشگاه تهران تحصیلات را ادامه دهد.

محصولات مرتبط
رسم خوبان 1: اخلاق
رسم خوبان 1: اخلاق
سال نشر: 1390

رسم خوبان 2: مقصود تویی
رسم خوبان 2: مقصود تویی
سال نشر: 1390

رسم خوبان 3: شور شیدایی
رسم خوبان 3: شور شیدایی
سال نشر: 1390

رسم خوبان 4: صبر و استقامت
رسم خوبان 4: صبر و استقامت
سال نشر: 1390

رسم خوبان 5: ایثار وفداکاری
رسم خوبان 5: ایثار وفداکاری
سال نشر: 1390

رسم خوبان 6: معرفت
رسم خوبان 6: معرفت
سال نشر: 1390


گردآورنده کتاب
موسسه فرهنگی هنری قدر ولایت
مؤسسه فرهنگی هنری قدرولایت از ابتدای سال 1372 و در پی هشدارهای مکرر رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر وجود تهاجم گستردة فرهنگی علیه انقلاب اسلامی و باورهای اسلام ناب، تأسیس گردید تا با حضور در عرصة فرهنگی، به اندازة توان خود، در گسترش فرهنگ انقلاب اسلامی و پیام آن و نیز در افشای ترفندهای فرهنگی دشمنان و عوامل آنان، بکوشد و وظیفة خود را انجام دهد. این مؤسسه موفق شده است در زمینة تبیین و نشر رهنمودها و اندیشة حضرت امام خمینی، بنیانگذار جمهوری اسلامی، و رهبر معظم انقلاب اسلامی، خلف صالح امام خمینی …
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!