فراخوانی فراخوانی ...

راننده ناشنواست: چگونه ارتباط تلفنی برقرار کنیم؟

فعالان فرهنگی - دفتر هشتم

99 بازدید

مولف : رامین تبرایی

ناشر کتاب : کانون اندیشه جوان وابسته به موسسه کانون اندیشه جوان تهران

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : رامین تبرایی

ناشر کتاب : کانون اندیشه جوان وابسته به موسسه کانون اندیشه جوان تهران

وزن(گرم) : 110

شابک : ‫‬‬‭978-600-159-279-9

نوع جلد : جلد نرم

قطع : جیبی (16*11)

سال نشر : 1396

شمارگان : 1000

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 84

تاریخ ثبت اطلاعات : سه‌شنبه 7 شهریور 1396

تاریخ ویرایش اطلاعات : یکشنبه 4 شهریور 1397

کد : 57446

60,000 ریال 54,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
پیشرفت های حوزه فناوری، موجب تسهیل در برقراری ارتباط و رفع نسبی محدودیت های زمانی و صرفه جویی در هزینه های انجام کارها شده است. این عوامل سازمان ها و افراد را به سوی استفاده از ارتباطات تلفنی و اینترنتی رهنمون کرده است و موجب شده است تا استفاده از تلفن و اینترنت به گونه ای فراگیر برای ارایه خدمات گوناگون ارتباطاتی رواج یابد.

برخی از گفت وگوها اگر به صورت حضوری صورت گیرد، ممکن است به شکست بینجامد. گاهی نیز نباید به افرادی اجازه دهیم که با ما ملاقات حضوری داشته باشند. برای غالب سازمان ها هنوز نخستین خط ارتباطی سریع و در دسترس تلفن است. هنگامی که وقت، بسیار محدود است و شما در تنگنای زمانی قرار دارید یا مواردی که تصمیم گیری فوری ضرورت می یابد، ارتباط تلفنی جایگاه برجسته ای را به خود اختصاص می دهد و شما نباید از آن غافل بمانید.

در این کتاب مهارت های لازم برای مدیران جوان و فعالان فرهنگی جهت شروع یک تماس تلفنی، مدیریت تماس تلفنی، چگونگی پایان دادن به یک تماس تلفنی و نیز مهارت های مدیریت تماس به صورت غیرحضوری بیان شده است.
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر