فراخوانی فراخوانی ...

ره پویان پژوهش 7: بایسته های پژوهش گروهی (چند گام تا نهادینه سازی تشکلها)

35 بازدید

مولف : سید حسین اسحاقی

ناشر کتاب : هاجر (وابسته به مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران)

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

نوع جلد : جلد نرم

قطع : رقعی

سال نشر : 1394

شمارگان : 2000

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 248

تاریخ ثبت : چهارشنبه 15 شهریور 1396

کد : 57593

87,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
برای نیل به موفقیت در هر زمینه ای، نیازمند به مباحث پیش نیازی و اندوخته های نظری از جمله مفهوم شناسی، مسئله شناسی، آشنایی با اهداف و روش های آن علم هستیم که این امر در پژوهشگری اهمیتی دوچندان پیدا می کند.

مجموعه «ره پویان پژوهش» محققان را با دنیای تحقیق آشنا ساخته است و تغییرات اساسی در تلقی و ادراک، پژوهش و تتبع و کاربست و اجرا ایجاد می کند.

انسان موجودی اجتماعی است؛ به این معنا که در فراگرد ارتباط و تعامل باهمنوعان خود، مسائل پیش روی را در تعامل با دیگران و تطبیق با طبیعت حل می کند و پهنه را برای زندگی هر چه بهتر خود، هموار تر می سازد. انسان، این توان را دارد که از قوه همنوعان خود بهره بگیرد و با هماهنگ کردن دیگران، به سوی هدف معین حرکت کند. این نتیجه، در گرو کار گروهی است.

در کتاب حاضر که جلد هفتم از مجموعه ره پویان پژوهش است به بررسی چیستی و نحوه پژوهش گروهی پرداخته است و در آخر کتاب نیز نمونه ای از یک کار جمعی خلاق و بالنده را ذکر کرده است.
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر