فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

ره پویان پژوهش 7: بایسته های پژوهش گروهی (چند گام تا نهادینه سازی تشکلها)نوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1394
شمارگان: 2000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 248
وزن(گرم): 329
تاریخ ثبت: چهارشنبه 15 شهریور 1396
کد : 57593
تعداد بازدید: 22
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

87000 ریال
معرفی کتاب
برای نیل به موفقیت در هر زمینه ای، نیازمند به مباحث پیش نیازی و اندوخته های نظری از جمله مفهوم شناسی، مسئله شناسی، آشنایی با اهداف و روش های آن علم هستیم که این امر در پژوهشگری اهمیتی دوچندان پیدا می کند.

مجموعه «ره پویان پژوهش» محققان را با دنیای تحقیق آشنا ساخته است و تغییرات اساسی در تلقی و ادراک، پژوهش و تتبع و کاربست و اجرا ایجاد می کند.

انسان موجودی اجتماعی است؛ به این معنا که در فراگرد ارتباط و تعامل باهمنوعان خود، مسائل پیش روی را در تعامل با دیگران و تطبیق با طبیعت حل می کند و پهنه را برای زندگی هر چه بهتر خود، هموار تر می سازد. انسان، این توان را دارد که از قوه همنوعان خود بهره بگیرد و با هماهنگ کردن دیگران، به سوی هدف معین حرکت کند. این نتیجه، در گرو کار گروهی است.

در کتاب حاضر که جلد هفتم از مجموعه ره پویان پژوهش است به بررسی چیستی و نحوه پژوهش گروهی پرداخته است و در آخر کتاب نیز نمونه ای از یک کار جمعی خلاق و بالنده را ذکر کرده است.

نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!