فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

فضائل، مناقب و شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها در روایت اهل سنتناشر کتاب : سنابل
نوع جلد: جلد نرم
قطع: وزیری
سال نشر: 1395
شمارگان: 1000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 276
وزن(گرم): 426
تاریخ ثبت: چهارشنبه 15 شهریور 1396
کد : 57594
تعداد بازدید: 30
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

110000 ریال
معرفی کتاب
کتاب حاضر، مشتمل بر دو بخش است که قسمت اول ذکر فضائل و مناقب حضرت زهرا(س) و قسمت دوم مصائب و رنج های آن حضرت از سقیفه تا شهادت آن بزرگوار است که تمامی مباحث از کتب اهل سنت نقل شده است.

ابتدا مبحث آفرینش و خلقت حضرت زهرا(س) مطرح شده است. سپس مناقب و فضایل ایشان ذکر شده است.

سلام خداوند به حضرت، دوری فاطمه(س) و فرزندانش از آتش جهنم، فاطمه پاره تن پیامبر، آیه تطهیر، مبحث حضرت زهرا(س)، عصمت حضرت زهرا(س)، توسل انبیاء به حضرت زهرا(س)، اولین وارد شونده به بهشت، احترام و محبت رسول خدا به حضرت فاطمه(س)، زهد حضرت فاطمه(س)، تسبیح حضرت فاطمه(س)، صلوات بر حضرت فاطمه(س)، حجاب حضرت زهرا(س)، برترین زنان عالم و ... از جمله مباحث این بخش است. در بخش دوم، روایاتی از حمله به خانه حضرت زهرا(س) و شهادت ایشان و مظلومیت امام علی(ع) آورده شده است.ناشر کتاب


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!