فراخوانی فراخوانی ...

فضائل، مناقب و شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها در روایت اهل سنت

36 بازدید

مولف : محمدعلی حیدری

ناشر کتاب : سنابل

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : محمدعلی حیدری

ناشر کتاب : سنابل

وزن(گرم) : 426

شابک : 978-600-6485-22-5

نوع جلد : جلد نرم

قطع : وزیری

سال نشر : 1395

شمارگان : 1000

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 276

تاریخ ثبت : چهارشنبه 15 شهریور 1396

کد : 57594

110,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
کتاب حاضر، مشتمل بر دو بخش است که قسمت اول ذکر فضائل و مناقب حضرت زهرا(س) و قسمت دوم مصائب و رنج های آن حضرت از سقیفه تا شهادت آن بزرگوار است که تمامی مباحث از کتب اهل سنت نقل شده است.

ابتدا مبحث آفرینش و خلقت حضرت زهرا(س) مطرح شده است. سپس مناقب و فضایل ایشان ذکر شده است.

سلام خداوند به حضرت، دوری فاطمه(س) و فرزندانش از آتش جهنم، فاطمه پاره تن پیامبر، آیه تطهیر، مبحث حضرت زهرا(س)، عصمت حضرت زهرا(س)، توسل انبیاء به حضرت زهرا(س)، اولین وارد شونده به بهشت، احترام و محبت رسول خدا به حضرت فاطمه(س)، زهد حضرت فاطمه(س)، تسبیح حضرت فاطمه(س)، صلوات بر حضرت فاطمه(س)، حجاب حضرت زهرا(س)، برترین زنان عالم و ... از جمله مباحث این بخش است. در بخش دوم، روایاتی از حمله به خانه حضرت زهرا(س) و شهادت ایشان و مظلومیت امام علی(ع) آورده شده است.
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر