فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

ره پویان پژوهش 8: ساز و کارهای پژوهش میدانی (چیستی تحقیق میدانی و مراحل آماده سازی طرح نامه)


دفتر اول

نوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1394
شمارگان: 2000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 168
وزن(گرم): 236
تاریخ ثبت: چهارشنبه 15 شهریور 1396
تاریخ ویرایش: چهارشنبه 15 شهریور 1396
کد : 57595
تعداد بازدید: 36
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

58000 ریال
معرفی کتاب
برای نیل به موفقیت در هر زمینه ای، نیازمند به مباحث پیش نیازی و اندوخته های نظری از جمله مفهوم شناسی، مسئله شناسی، آشنایی با اهداف و روش های آن علم هستیم که این امر در پژوهشگری اهمیتی دوچندان پیدا می کند.

مجموعه «ره پویان پژوهش» محققان را با دنیای تحقیق آشنا ساخته است و تغییرات اساسی در تلقی و ادراک، پژوهش و تتبع و کاربست و اجرا ایجاد می کند.

اثر پیش رو که جلد هشتم از مجموعه ره پویان پژوهش است در راستای آشنایی با چگونگی انجام پژوهش های میدانی نگاشته شده و در سه عرصه آماده سازی طرح تحقیق و سازه و هندسه پژوهش میدانی و آشنایی با کلیات و اصول و قواعد پیمایش -با رویکردی متفاوت از نگاشته های همسو- در ره پویان پژوهش، مجلدات8-9-10ساماندهی شده است و به عنوان یک مجموعه مرجع، فرادید همگان قرار داده شده است. در این مجلد، چیستی و مراحل انجام تحقیق میدانی و چگونگی تهیه طرح نامه تحقیق میدانی مورد توجه قرار گرفته است.

نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!