فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

ره پویان پژوهش 9: ساز و کارهای پژوهش میدانی (شیوه عملیاتی سازی یک تحقیق میدانی)


دفتر دوم

نوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1394
شمارگان: 2000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 398
وزن(گرم): 479
تاریخ ثبت: چهارشنبه 15 شهریور 1396
تاریخ ویرایش: چهارشنبه 15 شهریور 1396
کد : 57596
تعداد بازدید: 18
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

140000 ریال
معرفی کتاب
برای نیل به موفقیت در هر زمینه ای، نیازمند به مباحث پیش نیازی و اندوخته های نظری از جمله مفهوم شناسی، مسئله شناسی، آشنایی با اهداف و روش های آن علم هستیم که این امر در پژوهشگری اهمیتی دوچندان پیدا می کند.

مجموعه «ره پویان پژوهش» محققان را با دنیای تحقیق آشنا ساخته است و تغییرات اساسی در تلقی و ادراک، پژوهش و تتبع و کاربست و اجرا ایجاد می کند.
اثر حاضر جلد نهم از مجوعه ره پویان پژوهش است لازم به ذکر است که به دنبال آشنایی با اصول و قواع تحقیق میدانی و همچنین نحوه آماده سازی طرح تحقیق در جلد هشتم «ره پویان پژوهش»اینک در جلد نهم چگونگی و شیوه انجام یک تحقیق میدانی را با ژرف اندیشی علمی و کاربردی، به تفصیل، مورد توجه قرار داده است و در تقویت راهبردی آن -در حد نیاز- به ذکر مصادیق و نمونه های عینی- عمدتا با بهره گیری از مثال های سه تحقیق میدانی- پرداخته است.

نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!