فراخوانی فراخوانی ...

ره پویان پژوهش 9: ساز و کارهای پژوهش میدانی (شیوه عملیاتی سازی یک تحقیق میدانی)

دفتر دوم

31 بازدید

مولف : سید حسین اسحاقی

ناشر کتاب : هاجر (وابسته به مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران)

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

نوع جلد : جلد نرم

قطع : رقعی

سال نشر : 1394

شمارگان : 2000

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 398

تاریخ ثبت : چهارشنبه 15 شهریور 1396

تاریخ ویرایش : چهارشنبه 15 شهریور 1396

کد : 57596

140,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
برای نیل به موفقیت در هر زمینه ای، نیازمند به مباحث پیش نیازی و اندوخته های نظری از جمله مفهوم شناسی، مسئله شناسی، آشنایی با اهداف و روش های آن علم هستیم که این امر در پژوهشگری اهمیتی دوچندان پیدا می کند.

مجموعه «ره پویان پژوهش» محققان را با دنیای تحقیق آشنا ساخته است و تغییرات اساسی در تلقی و ادراک، پژوهش و تتبع و کاربست و اجرا ایجاد می کند.
اثر حاضر جلد نهم از مجوعه ره پویان پژوهش است لازم به ذکر است که به دنبال آشنایی با اصول و قواع تحقیق میدانی و همچنین نحوه آماده سازی طرح تحقیق در جلد هشتم «ره پویان پژوهش»اینک در جلد نهم چگونگی و شیوه انجام یک تحقیق میدانی را با ژرف اندیشی علمی و کاربردی، به تفصیل، مورد توجه قرار داده است و در تقویت راهبردی آن -در حد نیاز- به ذکر مصادیق و نمونه های عینی- عمدتا با بهره گیری از مثال های سه تحقیق میدانی- پرداخته است.
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر