فراخوانی فراخوانی ...

شرح قانون رسیدگی به تخلفات اداری: به انضمام قانون رسیدگی به تخلفات اداری، آیین نامه اجرایی قانون، ...

54 بازدید

مولف : سیف الله کریم زاده

ناشر کتاب : دارالفکر

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : سیف الله کریم زاده

ناشر کتاب : دارالفکر

وزن(گرم) : 324

شابک : ‭‬‭978-964-2611-56-0

نوع جلد : جلد نرم

قطع : رقعی (21*14)

سال نشر : 1389

شمارگان : 2000

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 256

تاریخ ثبت : پنج‌شنبه 16 شهریور 1396

تاریخ ویرایش : چهارشنبه 29 آذر 1396

کد : 57611

50,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
موضوع این کتاب مروری بر موادی از قانون رسیدگی به تخلفات اداری، تشکیلات، حدود وظائف و مجازات‏ های پیش‏بینی شده در این‏ باره است.

در این نوشتار نگارنده ضمن شرح مواردی از قانون رسیدگی به جرایم اداری مبنی بر وجهه شرعی و حقوقی داشتن مجازات‏های اداری و بیان حدود و وظائف قانون در اعمال این مجازات‏ها، به موادی از قانون و شرع در زمینه رعایت وظائف اداری و پرهیز از ارتشاء (رشوه‏ خواری) اشاره کرده و مجازات‏ هایی در نظر گرفته و مبانی حقوقی و فقهی این مجازات‏ها را بررسی نموده است.

وی همچنین به بررسی آئین‏ نامه اجرایی قانون رسیدگی به تخلفات اداری، قوانین دیوان عدالت اداری، مقررات انتظامی هیأت‏ های علمی و قانون مدیریت خدمات کشوری پرداخته است و قوانین تشدید مجازات مرتکبین به ارتشاء، اختلاس و کلاهبرداری را مورد بازخوانی قرار می‏دهد.
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر