فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

حکمت سیاسی اسلامی؛ مفاهیم بنیادین - جلد چهارمنوع جلد: جلد سخت
قطع: وزیری
سال نشر: 1395
شمارگان: 700
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 780
وزن(گرم): 1330
شابک:
978-600-7009-47-5
تاریخ ثبت: یکشنبه 16 مهر 1396
تاریخ ویرایش: پنج‌شنبه 9 آذر 1396
کد : 58313
تعداد بازدید: 22
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

450000 ریال
معرفی کتاب
کتاب حاضر، جلد سوم از این مجموعه است که مؤلف در آن طرح پژوهشی مفاهیم بنیادین فلسفه سیاسی اسلامی برای آگاه شدن و آگاهی دادن، بازخوانی و تحلیل میراث عقلانی و استدلالی حکیمان و اندیشمندان مسلمان را بیان نموده تا در راستای تمدن سازی ایرانی اسلامی، بسترهای نظری فلسفه سیاسی و علم مدنی اسلامی را مبتنی بر سنت عقلانی اسلامی- ایرانی فراهم سازد و در جهت کاهش سرمایه سوزی، به سوی سرمایه سازی و احیای میرا عقلانی و استدلالی خویش در حوزه سیاست، گامی گروهی، منسجم و نظام مند بردارد.

این طرح دیدگاه ها و نظریه های فلاسفه، حکیمان و اندیشمندان مهم مسلمان را بر اساس آثار اصلی آنان در طول تاریخ فلسفه و سنت عقلانی و استدلالی اسلامی در قالب مفاهیم مورد شناسایی، بازخوانی و تحلیل قرار می دهد.


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!