فراخوانی فراخوانی ...

حکمت سیاسی اسلامی؛ مفاهیم بنیادین - جلد ششم

46 بازدید

مولف : علی اکبر علیخانی

ناشر کتاب : موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : علی اکبر علیخانی

ناشر کتاب : موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران

وزن(گرم) : 1329

شابک : 978-600-7009-50-5

نوع جلد : جلد سخت

قطع : وزیری (23*16/5)

سال نشر : 1395

شمارگان : 700

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 776

تاریخ ثبت : یکشنبه 16 مهر 1396

تاریخ ویرایش : پنج‌شنبه 9 آذر 1396

کد : 58315

450,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
کتاب حاضر، جلد سوم از این مجموعه است که مؤلف در آن طرح پژوهشی مفاهیم بنیادین فلسفه سیاسی اسلامی برای آگاه شدن و آگاهی دادن، بازخوانی و تحلیل میراث عقلانی و استدلالی حکیمان و اندیشمندان مسلمان را بیان نموده تا در راستای تمدن سازی ایرانی اسلامی، بسترهای نظری فلسفه سیاسی و علم مدنی اسلامی را مبتنی بر سنت عقلانی اسلامی- ایرانی فراهم سازد و در جهت کاهش سرمایه سوزی، به سوی سرمایه سازی و احیای میرا عقلانی و استدلالی خویش در حوزه سیاست، گامی گروهی، منسجم و نظام مند بردارد.

این طرح دیدگاه ها و نظریه های فلاسفه، حکیمان و اندیشمندان مهم مسلمان را بر اساس آثار اصلی آنان در طول تاریخ فلسفه و سنت عقلانی و استدلالی اسلامی در قالب مفاهیم مورد شناسایی، بازخوانی و تحلیل قرار می دهد.
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر