loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

زیارت الحسین علیه السلام

چاپ تمام شده ؛ درصورت چاپ مجدد به من اطلاع بده notify me

معرفی کتاب

کتاب زیارت الحسین علیه السلام، با هدف بررسی فضیلت زیارت سیدالشهداء منتشر شده است.

این کتاب در دو فصل با عناوینی همچون «زیارت سیدالشهداء حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام» و «فضیلت سرزمین کربلا و اهمیت تربت سیدالشهداء علیه السلام» تهیه و تنظیم شده است.

فصل اول کتاب دربردارنده 11 باب با عناوین «خدای متعال و انبیاء و فرشتگان، آن حضرت را زیارت می کنند»، «زیارت آن حضرت با فضیلت ترین عمل است»، «اموری که انگیزه وسبب زیارت می باشند»، «کرامت زائر آن حضرت»، «کرامت زائر به هنگام مرگ و بعد از آن»، «آثار و فوائد زیارت»، «در چه فاصلۀ زمانی زیارت امام حسین علیه السلام را تکرار کنیم»، «زیارت امام حسین علیه السلام در زمان های مخصوص»، «آداب زیارت کردن»، «عزاداری در زیارت» و «زیارت از راه دور» می باشد.

«کربلا با ارزش ترین سرزمین نزد خداست»، «فضیلت تربت امام حسین علیه السلام» و «فضیلت فرات و آب آن» عناوین سه باب مطرح شده در فصل دوم این کتاب هستند.

در بخشی از کتاب می خوانیم: امام صادق علیه السلام فرمودند: «روز قیامت منادی ندا می دهد: زوار حسین بن علی علیه السلام کجایند؟ گروهی که کسی جز خدای عزوجل تعداد آنها را نمی داند، بلند می شوند. پس خداوند می فرماید: شما از چه رو به زیارت قبر امام حسین علیه السلام رفتید؟ می گویند: خدایا، از روی محبت به رسول خدا ومحبت به امیرالمؤمنین و فاطمه زهرا سلام الله علیها، و از روی ترحم و دلسوزی بر مصائبی که بر او وارد شده است.

پس به آنها گفته می شود: اینان، محمد و علی و فاطمه و حسن و حسین علیهم السلام هستند. به آنها ملحق شوید. شما در بهشت در درجه آنها(و در نزد آنها) خواهید بود.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما