فراخوانی فراخوانی ...

A Manual of Islamic Beliefs and Practice

90 بازدید

مولف : علی محمد نقوی

ناشر کتاب : اندیشکده فواد

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : علی محمد نقوی

ناشر کتاب : اندیشکده فواد

زبان کتاب : انگلیسی

وزن(گرم) : 367

شابک : 978-600-94786-1-3

نوع جلد : جلد نرم

قطع : وزیری (23*16/5)

سال نشر : 1394

شمارگان : 1000

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 225

تاریخ ثبت : دوشنبه 13 آذر 1396

تاریخ ویرایش : یکشنبه 10 دی 1396

کد : 60236

140,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
This book is the of two volumes religious practice of the Twelver Shiis . The purpose in compliling these works is to provide a comprehesive treatment of all aspects of the practical spiritualty of Islamic school , in such a way as to provide aguide and a refrence for those who follow the way of the twelve Imams , peace be upon them

دانسته هایی که برای ورود به دروازه اسلام (اصول دین) نیاز است و دانستنش موجب حرکت به سوی اخلاق و انجام اعمال می شود در این کتاب بصورت خلاصه وجود دارد. مولف بر مبنای نظرات آیت الله خویی ترکیبی موزون از اصول دین، اخلاق و احکام کنار هم جمع کرده است که در عین گستردگی عناوین ایجاز و ایقان را در بیان مطالب در نظر داشته است. با این کتاب یک غیر مسلمان می تواند آنچه یک مسلمان برای دانستن و انجام اعمال نیاز دارد را داشته باشد.
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر