فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

بر تبعید: روایتی از تبعید آیت الله سید علی خامنه ای به ایرانشهر و جیرفت در دوران اختناق پهلوی دومگردآورنده کتاب: مرکز صهبا
نوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1396
شمارگان: 3000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 296
وزن(گرم): 340
تاریخ ثبت: سه‌شنبه 5 دی 1396
تاریخ ویرایش: دوشنبه 11 دی 1396
کد : 61020
تعداد بازدید: 146
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

برچسب:
1. پیشنهاد ما
140000 ریال
معرفی کتاب
«بر تبعید» روایتی است از تبعید حضرت آیت الله سید علی خامنه ای به شهرهای ایرانشهر و جیرفت در دوران اختناق پهلوی دوم.

این کتاب به دوران 285 روزه ی تبعید رهبر معظم انقلاب در سال های 56 و 57 می پردازد؛ دوره ی مهمی که به جزئیات آن پرداخته نشده بود و اتفاقات و وقایع آن، از دسترس خارج بود.

آنچه در کتاب «برتبعید» آمده، داستان و تاریخ گذشته نیست، تصویر زیبایی است از سبک زندگی و مبارزه و مردم داریِ یک مرد الهی، که می تواند برای امروز و فردای همه ی ما الگو باشد.

«بر تبعید» روایتی است مستند که در درجه اول، بر بیانات و خاطرات مقام معظم رهبری استوار است و پس از آن، بر خاطرات یاران نزدیک ایشان در آن دوران.

گزیده کتاب
تبعید آخرین راه حل رژیم برای مهارِ فعالیت های آقای خامنه ای بود. شش بار دستگیری و زندان و بازجویی و شکنجه، نه تنها از فعالیت های سید علی آقا نکاسته بود، که از او، مبارزی تمام عیار ساخته بود؛ مبارزی که شدیدترین ضربه ها را به رژیم ستم می زد، اما رژیم نمی فهمید از کجا و از جانب چه کسی ضربه ها را خورده. وقتی سید علی آقا برای بار هفتم دستگیر شد، رژیم طاغوت، به جای زندان، او را با تبعید مجازات کرد. تبعید به کجا؟ به جایی که این روحانی مبارز و انقلابی، مبارزه یادش برود و سودای انقلاب از سرش بیفتد! جایی که آفتابش سوزان ترین آفتاب کشور باشد و اصلاً گرما اجازه ندهد او فعالیتی داشته باشد؛ جایی که کسی این روحانی تبعیدی را تحویل نگیرد: تبعید به ایرانشهر.

مجازات تبعید، به همت و صبر، فرصتی شد برای رساندن صدای انقلاب و شنیدن صدای مردم دردمند. صدالبته اگر ساواک تبعات این تبعید برای رژیم را می دانست، آزادی و فعالیت سید علی آقا را در مشهد، به این مجازات ترجیح می داد.


مولف
مرکز صهبا
این موسسه خود را اینگونه معرفی کرده است: از زمانی که مرکز صهبا شروع به کار کرد، قصد داشت بطور جدی بر روی منویّات مقام معظم رهبری به تحقیق و تفحص بپردازد. از همان آغاز دیدیم که ابزارآلات مناسب این کار را در اختیار نداریم و تاکنون هیچ مجموعه ای نیز تولید مناسبی در این زمینه نداشته است. ما خود نیازمند بودیم و می دیدیم نیازهای دیگران را به همین ابزارآلات اولیه. لذا نیت کردیم که مقدمات کار را برای خودمان و دیگران فراهم کنیم. این مقدمات شامل بانک‏های جامع اطلاعاتی بود. بانک جامع متن بیانات با امکان …


گردآورنده کتاب
مرکز صهبا
این موسسه خود را اینگونه معرفی کرده است: از زمانی که مرکز صهبا شروع به کار کرد، قصد داشت بطور جدی بر روی منویّات مقام معظم رهبری به تحقیق و تفحص بپردازد. از همان آغاز دیدیم که ابزارآلات مناسب این کار را در اختیار نداریم و تاکنون هیچ مجموعه ای نیز تولید مناسبی در این زمینه نداشته است. ما خود نیازمند بودیم و می دیدیم نیازهای دیگران را به همین ابزارآلات اولیه. لذا نیت کردیم که مقدمات کار را برای خودمان و دیگران فراهم کنیم. این مقدمات شامل بانک‏های جامع اطلاعاتی بود. بانک جامع متن بیانات با امکان …اخبار کتاب
کتاب «بَر تبعید» رونمایی شد/ روایت ۲۵۸ روز تبعید آیت الله خامنه ای در ایرانشهر و جیرفت : کتاب «بَر تبعید» درباره دوران تبعید رهبر معظم انقلاب به ایرانشهر و جیرفت که انتشارات «صهبا» آن را منتشر کرده، با حضور سعید جلیلی رونمایی شد.
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!