فراخوانی فراخوانی ...

جمعیت فداییان اسلام در آینه اسناد (دوره چهار جلدی)

62 بازدید

ناشر کتاب : موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

ناشر کتاب : موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران

وزن(گرم) : 8500

شابک : 978-964-2834-78-5

نوع جلد : جلد سخت

قطع : رحلی (28*21)

سال نشر : 1394

شمارگان : 1000

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 3418

تاریخ ثبت : چهارشنبه 25 بهمن 1396

تاریخ ویرایش : پنج‌شنبه 28 تیر 1397

کد : 62681

2,200,000 ریال
افزودن به سبد خرید
گزیده کتاب
سید مجتبی نواب صفوی در آخرین دفاعیات خود در دادگاه نظامی با بیان دو اصل اول و دوم از متمم قانون اساسی می گوید:«آیا این دو اصل مسلّم که در ذیل اصل متقن دوم تصریح می کند که: (این ماده تا زمان ظهور حضرت حجت عصر عجل الله فرجه تغییر پذیر نخواهد بود) آیا قابل تغییر و قابل محو است؟ آیا فراموش شدنی است؟ و آیا می شود که رسمیت اسلام از میان مسلمین رخت بربسته و آیا این تعطیل تمام احکام ضروری خدا و تعطیل قواعد مسلّمه اسلام و قرآن و اجراء تمام شعائر کفر در ایران منطبق با قانون بوده و خدا به آن راضی است؟ آیا ملت شیعه ایران به تعطیل احکام ضروری اسلام و اجراء شعائر کفر راضی است؟ آیا این کار یعنی تعطیل احکام خدا و اجراء جمیع شرائط و شعائر کفر گناه و جرم بزرگ صدر تا ذیل حکومت در برابر خدا و در پیشگاه قانون اساسی و ملت مسلمان ایران نیست؟ و آیا این اعمال هجوم مسلّم به اسلام نبوده و نیست؟ بخدا پر پیداست که هست.

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر