فراخوانی فراخوانی ...

مجموعه جستار روایی 2: این هم مثالی دیگر

چهار جستار از حقایق زندگی روزمره

89 بازدید

مولف : دیوید فاستر والاس

مترجم : معین فرخی

ناشر کتاب : نشر اطراف

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : دیوید فاستر والاس

مترجم : معین فرخی

ناشر کتاب : نشر اطراف

وزن(گرم) : 144

شابک : 978-600-98019-3-0

نوع جلد : جلد نرم

قطع : رقعی (21*14)

سال نشر : 1396

شمارگان : 500

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 118

تاریخ ثبت : دوشنبه 21 اسفند 1396

تاریخ ویرایش : چهارشنبه 27 تیر 1397

کد : 63376

140,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
هشتم سپتامبر ۲۰۰۸ خبری جهان ادبی را لرزاند. دیوید فاستر والاس، نویسندۀ آمریکایی، در ۴۶ سالگی خودکشی کرد. مردی از نسل تلویزیون و عصر هجوم داده ها که می خواست بداند چطور به کمک ادبیات و با خودآگاهی و مشاهدۀ دقیق می توان به لایه هایی از زندگی معنا بخشید که در دنیای سرگرمی، پول و قدرت نادیده می مانند. جستارهای او، فارغ از مضمون شان، بخشی از این تلاش اند؛ تلاش برای وصل شدن به لایه های زیرین آدم ها و جهان، نه با ساده انگاری، که با دیدنِ تام و تمام هیاهوی جهان؛ با بندبازی بر فراز مغاکِ سکونِ پرآشوبِ اشیاء و تجربه ها؛ با آشتی دادن آدم ها با حقایق پنهان زندگی روزمره ، حقایقی که آن قدر به حضورشان عادت کرده ایم که یادمان می رود آن ها را ببینیم .
گزیده کتاب
این حرف ها درباره زندگی پس از مرگ نیست. حقیقت واقعی درباره ی زندگی قبل از مرگ است. درباره ی این که چه طور به سی یا شاید پنجاه سالگی برسید، بی آنکه بخواهید تفنگ روی شقیقه تان بگذارید.
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر