loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

نفر هفتم

ناشر کتاب نیستان

نویسنده مرسده کسروی

سال نشر : 1396

تعداد صفحات : 224

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 65054 10003022
18,000 17,100 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

ماجرای این داستان از کشف یک جسد در ساحلی در شهرستان بندرانزلی شروع می َشود و شخصیت هایی که می توانند بازگشای راز حضور این جسد در ساحل باشند. یک بازجوی آگاهی که نویسنده تمایلی نیز به معرفی او ندارد در لوکیشن اتاق بازجویی از شاهدان و مطلعان درباره این قتل و مقتولش سوال و جواب می کند و در این سوال و جواب است که هر یکی از این شخصیت ها با زبانی خاص و از زاویه دید خود به بازگویی داستانی آنچه بر مقتول رفته و یا می تواند رفته باشد می پردازند.

تکنیک استفاده از چند زبان روایی برای بازگشایی گره های داستانی و سفر به دل شخصیت های قصه و تمرکز بر روابط انسانی؛ در زمره مهم ترین موضوعاتی است که این داستان بلند را به اثری شیرین و جذاب و در عین حال پرکشش و تعلیق برای ادامه دادن تا انتها مبدل کرده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما