فراخوانی فراخوانی ...

مجموعه قاف لبخند: پاپاراتزی؛ گزارش های سانسور نشده خبرنگار ما

50 بازدید

مولف : محسن فراهانی

ویراستار : سارا مهدی نژاد

ناشر کتاب : کتاب قاف

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : محسن فراهانی

ویراستار : سارا مهدی نژاد

ناشر کتاب : کتاب قاف

وزن(گرم) : 177

شابک : 978-600-7075-68-5

نوع جلد : جلد نرم

قطع : رقعی (21*14)

سال نشر : 1397

شمارگان : 500

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 184

تاریخ ثبت : پنج‌شنبه 27 اردیبهشت 1397

تاریخ ویرایش : چهارشنبه 24 مرداد 1397

کد : 65646

موجود شد باخبرم کن
معرفی کتاب
مولف در مقدمه خود می نویسد:

خبرنگارها معمولا کتاب های زیادی مطالعه می کنند؛ اما آخرین باری که خبرنگار ما یک کتاب را در دستانش گرفت، کرواسی هنوز جزو یوگسلاوی سابق بود. تازه آن کتاب را هم از روی میز برداشت تا مگسی را بکشد، اما آن مگس هم به خبرنگار ما گفت: برو بینیم بابا...
خبرنگارها معمولا انسان های صادقی هستند و برای حفظ اصل خبر تلاش می کنند؛ اما خبرنگار ما با فلافل فروش محله مصاحبه می کند و او می گوید: برو بینیم بابا... ولی فردا دو صفحه گزارش از خبرنگار ما چاپ می شود که با وزیر مصاحبه کرده است.

خلاصه خبرنگار ما هیچ یک از ویژگی های خبرنگارها را ندارد؛ اما با تمام وجود تلاش کرد تا مجموعه گزارش های «خبرنگار ما» نوشته شود. این مجموعه گزارش ها در سال های 95 و 96 در روزنامه وقایع تهرانیه و رادیو جوان منتشر و پخش شد.

خبرنگار ما در این سالها از هیچ کاری دریغ نکرد. به اسپانیا رفت و به بارسلون سفر کرد. به جنگل های زاگرس رفت و با خرس مصاحبه کرد. به ته دره رفت و مفقود شد. به زندان رفت، معتاد شد. به دریا رفت، غرق شد. به جنگل رفت، آتش سوزی شد. به زیر کامیون رفت و کشته شد. اما همچنان موضوعات و معضلات اجتماعی را سوژه می کند، در خیابان ها قدم می زند و با مردم و مسئولین مصاحبه می کند. آن ها هم همچنان در جوابش می گویند: برو بینیم بابا...

برخی از عناوین موجود در این کتاب عبارتند از:
- اجاره خانه مناسب
- در فواید نبستن زنجیرچرخ
- این روزها اینترنت از شلوار هم مهمتر است
- کیا با چیا زمستونو سر می کنن
- بازنشستگی در موادفروشی
- بیایید درخت های بی زبان را قطع نکنیم
و...
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
--> -->-->