فراخوانی فراخوانی ...

روایت در کسب و کار 1: بهترین قصه گو برنده است (چطور با قصه کسب و کارتان را رونق دهید)

191 بازدید

مولف : آنت سیمونز

مترجم : زهرا باختری

ویراستار : مریم السادات حسینی

ناشر کتاب : نشر اطراف

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید:
9810003022

مولف : آنت سیمونز

مترجم : زهرا باختری

ویراستار : مریم السادات حسینی

ناشر کتاب : نشر اطراف

وزن(گرم) : 284

شابک : 978-600-98019-2-3

نوع جلد : جلد نرم

قطع : رقعی (21*14)

سال نشر : 1397

شمارگان : 1000

چاپ جاری : 3

تعداد صفحات : 228

تاریخ ثبت اطلاعات : پنج‌شنبه 27 اردیبهشت 1397

تاریخ ویرایش اطلاعات : چهارشنبه 8 اسفند 1397

کد : 65660

290,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
قصه، فقط به کار خواباندن بچه نمی آید. قدرت قصه در دنیای بزرگ تر ها باور نکردنی است. با داستان می شود درباره ی مشکلات جهان حرف زد، برای آن ها راه حل یافت و دنیا را جای بهتری کرد. قصه ها در رونق کسب و کار تاثیر شگفتی دارند. ان هایی که هر روز همراه غذایشان قصه به محل کار می برند، ردی در رابطه به جا می گذارند که فراموش نمی شود. قصه گویان ارتباط شان با مشتری، همکار، رئیس و ارباب رجوع را هموار می کنند و به سطح تازه ای از آورده های مالی و شغلی می رسند. قصه اطلاعات خام را شخصی می کند، اعتماد می آورد و کاری می کند که دیگران به آن چه عرضه می کنید یا به آن ها می فروشید، اطمینان کنند.

کتاب «بهترین قصه گو برنده است» شما را با شگردهای مؤثر قصه گویی در کسب وکار آشنا می کند. این کتاب به شما نشان می دهد چطور با سرمایه گذاری روی داستان سود کنید، چطور با قصه در هر موقعیتی به همکاری و تعاملتان با دیگران بیفزایید و از درگیری ها دور بمانید. «بهترین قصه گو برنده است» کمک می کند به چشم خود ببینید چه کارهای بزرگی از این واقعیت های کوچک که قصه نام گرفته اند، بر می آید.

کتاب «بهترین قصه گو برنده است» از سه بخش اصلی تشکیل شده: قصه اندیشی، قصه یابی و فوت کوزه گری. فرقی نمی کند که به دنبال قصه برای مشتریان باشید یا بخواهید داستان برند را بازگو کنید. تکنیک های این کتاب راهگشا هستند.
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر