فراخوانی فراخوانی ...

اجبار به بدعت - جلد دوم

28 بازدید

مولف : پیتر لودویگ برگر

مترجم : فرهام فربدوالا

ناشر کتاب : ادیان

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : پیتر لودویگ برگر

مترجم : فرهام فربدوالا

ناشر کتاب : ادیان

وزن(گرم) : 410

شابک : 978-600-7598-06-1

نوع جلد : جلد نرم

قطع : رقعی (21*14)

سال نشر : 1393

شمارگان : 1000

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 336

تاریخ ثبت : جمعه 28 اردیبهشت 1397

تاریخ ویرایش : سه‌شنبه 20 شهریور 1397

کد : 65680

معرفی کتاب
در این نوشتار به برخی از دیدگاه های جدید این اندیشمند غربی در مورد عرفی شدن دین پرداخته شده و دیدگاه های در مورد نسبت بین دین و مدرنیته، مورد شرح و بررسی قرار گرفته است.

در این مجلد نویسنده به بررسی دیدگاه های پروفسور پیتر لودویک برگر را در مورد امکان استقرایی گذر از سنت به سوی تجربه، هماوردی ادیان ابراهیمی با یکدیگر در آینده، رویکرد تطبیقی وی نسبت به ادیان مختلف و آموزه های مندرج در آن ها، مبانی مسیح شناسی پروفسور پیتر لودویک برگر، نقد مدارک و ادله وی مبنی بر غیر وحیانی بودن قرآن کریم، نقد مبانی عقلانیت و فطری بودن ادیان و تجربی خواندن آن ها در اندیشه های پروفسور پیتر لودویک برگر و تغییر نگرش وی نسبت به عرفی شدن دین و تعدیل در این نظریه پرداخته و آرای او را در زمینه نسبت بین دین و تجربه یا سنت و مدرنیته، مورد تجزیه و تحلیل قرار داده است.
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
--> -->-->